Rejestracja w koszarach MiŚOT

Rejestracja w koszarach MiŚOT

Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie kalendarz dzieli się na okresy „przed MiŚOT Meeting” i „po MiŚOT Meeting”. Te, jedne z największych branżowych wydarzeń w roku, są dla nas kulminacyjnymi momentami pracy naszego zespołu. Miesiące starań i działań na rzecz Operatorów stykają się wtedy z rzeczywistością szerokiego forum MiŚOTów i nadają nowe kierunki naszym wdrożeniom.

mm2019maj

Dlatego już 1 lutego, o godzinie 12:55 zapraszamy Was do rejestracji na kolejny MiŚOT Meeting 2019-05-13/15 Wisła. Tak! 13-15 maja wracamy do Hotelu STOK****.
iNET GROUP, wraz ze Stowarzyszeniem E-Południe po raz kolejny będą gospodarzami wiosennej edycji tej wyjątkowej konferencji. Tym razem przeżyjecie trudy i uroki wojny, doświadczając na własnej skórze żołnierskiego życia i braterskiej współpracy. Będzie akcja, będzie hałas! Desant, pancerne dywizje, szturm piechoty i słodki smak zwycięstwa! A wszystko to stanowić będzie tło dla nowych rozwiązań technologicznych w telekomunikacji, spotkań z dostawcami, prelekcji i warsztatów. Przez 3 majowe dni Wisła jeszcze raz stanie się Polskim centrum branży, goszcząc Operatorów z całego kraju i budując długotrwałe relacje na przyszłość.

Zapraszamy na MiŚOT Meeting 2019-05-13/15, Wisła, Hotel STOK****.

mm2019maj


 

%d bloggers like this: