Zostały już tylko 4 dni!

Zostały już tylko 4 dni!

Szanowni Państwo, rozpoczynamy ostatnią prostą! Jeszcze tylko przez 4 dni możecie zarejestrować się na konferencje, korzystając z TAŃSZEJ WEJŚCIÓWKI. Tylko do 31.08 możecie zarejestrować swoje uczestnictwo w promocyjnej cenie 399zł netto.
Nie zwlekaj, wypełnij FORMULARZ REJESTRACYJNY.

Jak zapewne pamiętacie z poprzednich iNETMeeting’ów oraz Zjazdu PZPŁ, oprócz bogatej merytoryki, przykładamy dużą wagę do Integracji. I tym razem nie będzie inaczej. 

Już teraz chcemy zaprosić wszystkich uczestników na 10 urodziny SGT. Odbędą się one podczas oficjalnego B4Party w klubie SQ Stary Browar 2017-10-23, gdzie przeżyjemy niezapomnianą imprezę  z DJem i rezydentem klubu!

Natomiast na uroczysty Main Event, w dniu 2017-10-24, Xbest zaprosił najlepszych Standuperów – będą to Łukasz „Lotek” Lodkowski oraz Karol Modzelewski, a także piękna, utalentowana skrzypaczka Joanna Krzyśków wraz ze swoim DJem Konradem Świerczyńskim w aranżacji znanych klubowych hitów.

To tylko nieliczne spośród wielu atrakcji, przygotowanych na tę wyjątkową okazję. Czekamy również na Was! Będzie to niezapomniane wydarzenie jakiego w branży jeszcze nie było!

%d bloggers like this: