Zarabiaj na bezpieczeństwie abonentów.

Zarabiaj na bezpieczeństwie abonentów.

A konkretnie na bezpieczeństwie danych i bezpiecznym przepływie informacji. Bezpieczeństwo to zaufanie a zaufanie to podstawa do budowania trwałych relacji z Klientem, zarówno biznesowym jak i indywidualnym/prywatnym.

Twoi abonenci w większości przypadków wybierają zabezpieczenia sieci na własną rękę, wydając rocznie średnio 67 zł na licencje oprogramowania antywirusowego (Ci, którzy podchodzą do tematu poważnie) lub korzystając z bezpłatnych, pozbawionych aktualizacji wersji.

Najwyższy czas to zmienić. Jako dostawca usług telekomunikacyjnych, w tym internetu, jesteś w najlepszej pozycji do tego aby proponować swoim Klientom profesjonalne, bezpieczne rozwiązania, w najlepszych cenach na rynku. Możesz zarabiać, jednocześnie rozwiązując ich problem – potrzebę bezpiecznego przepływu informacji.

Jak długo można oferować większy transfer za mniejsze pieniądze? To się zwyczajnie nikomu nie opłaca i psuje rynek. Dzisiaj Klient wymaga lepszej obsługi, bezpieczeństwa, dodatkowych usług. Teraz możesz to zapewnić, mając do dyspozycji najlepszy software na rynku, zaufanego dostawcę i zewnętrzną obsługę po-sprzedażową Twoich abonentów.

Ale to nie wszystko. Chcemy zrobić jeszcze więcej. Odpowiedz na 5 pytań, wypełniając anonimowy FORMULARZ. Dzięki Tobie usprawnimy nasze działania. Dowiedz się więcej o programie partnerskim Gdata Software dla Operatorów podczas MiŚOT MEETING 2017-10-23/25 w Poznaniu.

%d bloggers like this: