Tak było – MiŚOT MEETING 2017

Tak było – MiŚOT MEETING 2017

MiŚOT MEETING 2017 w Poznaniu już za nami.

3 dni emocji, merytorycznych prelekcji, prezentacji nowinek technologicznych i dobrej zabawy. Mali i średni operatorzy to wciąż dynamiczna i mocna grupa. 650 uczestników, 44 sponsorów i 60 prelekcji to liczby, z którymi zdecydowanie należy się liczyć.

Nie zabrakło też solidnej rozrywki – Kantyna e-południe, kiosk prasowy ICT PROFESSIONAL, 10’te urodziny SGT, Konsultacje KIKE i Xbest Party. Medialnie czuwali nad nami RadoFoto, MAGNES.TV, Marcin Łysak, KOPALNIA KREATYWNA. Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo i obecność. Zarówno uczestnikom, prelegentom jak i sponsorom – dzięki Wam to wydarzenie stało się kolejnym krokiem w stronę rozwoju i budowania solidnej, konkurencyjnej pozycji MiŚOT na rynku telekomunikacyjnym. Ponownie mieliśmy okazję nie tylko współorganizować ale także wesprzeć integrację operatorów, zaprezentować realizowane przez nas projekty i stworzyć nowe możliwości biznesowe.

Zawsze trudno jest patrzeć z perspektywy organizatora i obiektywnie ocenić swoją własną pracę. Mimo to zauważyliśmy kilka obszarów, nad którymi zdecydowanie należy popracować przy organizacji kolejnego wydarzenia w 2018 roku. Wasze opinie i konstruktywna krytyka bardzo nam pomogły. Dziękujemy Wam za aktywne uczestnictwo i zapraszamy na kolejne meeting’i.

Podziel się z nami swoimi wrażeniami z konferencji MiŚOT MEETING 2017 w Poznaniu i zostaw komentarz poniżej.

%d bloggers like this: