Spotkaj nas w MEET ME ROOM na XXI KIKE w Kielcach

Spotkaj nas w MEET ME ROOM na XXI KIKE w Kielcach

Jak już wiecie, spotkacie nas ramię w ramię z e-Południe (EPIX) na tegorocznej konferencji KIKE w Kielcach!

Specjalnie dla Was otwieramy MiŚOTowy MeetMeRoom w miejscu, które z pewnością przyciągnie Waszą uwagę! Wieża opanowana przez bandę MiŚOTów z rewelacyjnym widokiem, czy może być coś lepszego?

Przygotowaliśmy dla was MiŚOTowe atrakcje i ogrom MiŚOTowej wiedzy! Nie może Was zabraknąć! Będziemy dyskutować o wdrożonych projektach i wynikających z nich korzyściach. Rozdamy gadżety, pstrykniemy setki fotografii i damy Wam szanse na wygranie bezpłatnej wejściówki na wiosenny MiŚOT MEETING w 2018r.

Pamiętajcie także o przygotowanej dla Was zniżce na tegoroczną konferencję KIKE. Może ją odebrać każdy, kto razem z nami bawił się na MiŚOT Meeting w Poznaniu. Wystarczy kliknąć TUTAJ i zarejestrować się korzystając ze specjalnych, preferencyjnych warunków.

Podsumujmy zatem krótko! Jeśli nie miałeś okazji porozmawiać z nami o przygotowanych dla ISP projektach, ofertach branżowych, zagadnieniach związanych z tematem ISP czy też nowinkach w branży – koniecznie odwiedź nasz MeetMeRoom w Centrum Kongresowym kieleckich targów i kieruj się do wieży widokowej – wprost do MeetMeRoom! Wspólnie tworzymy to miejsce!

%d bloggers like this: