Dlaczego warto z iNET GROUP – powód #3

Dlaczego warto z iNET GROUP – powód #3

TECH MEETING – cykl szkoleń, warsztatów, paneli i praktycznych kursów organizowanych przez iNET Group sp. z o.o. – bo przecież wiedza, wykształcenie i uprawnienia twojego pracownika to wartość nieoceniona!

Niech zgadnę, interesują Cię szkolenia wysokościowe? Może tym razem chodzi o zaawansowane szkolenie techniczne, albo podstawowe miękkie szkolenia? Chciałbyś zdobyć uprawnienia SEP? Właśnie z myślą o takich ludziach jak TY zdecydowaliśmy się reaktywować cykl TECH MEETING.

Formuła jest prosta. Niewielka grupa osób – zależy nam na tym, aby do każdej osoby podejść indywidualnie. Pytania i praktyczne spojrzenie na omawiany temat – to coś czym staramy się wyróżnić. Każde nasze szkolenie organizowane jest w konwencji całodniowej z pełnym dostępem do przerwy kawowej i pysznego lunchu – byśmy mieli siłę na więcej!

Od stycznia 2018 roku konwencja TECH MEETINGU przybierze formę objazdowych Drive by TECH MEETING. Przemieszczać będziemy się po całym kraju w celu ułatwienia udziału w naszych cyklach osobom z różnych zakątków polski.

Logo

Zerknij, co przygotowaliśmy dla Ciebie już w styczniu:

16.01.2018 – Szkolenie SEP 1kV z eksploatacji i dozoru.

25.01.2018 – Szkolenie i prezentacja najnowszych technologii wspierających twoją ofertę wraz z biznesowymi modelami ich wdrożenia. UWAGA! Bezpłatne uczestnictwo dla członków iNET GROUP.

Zainteresowany? Śledź nasze cykliczne publikacje iNEWS oraz profil Facebookowy iNET Group. O wszelkich inicjatywach informować będziemy z odpowiednim wyprzedzeniem.

%d bloggers like this: