Dlaczego warto z iNET GROUP – powód #5

Dlaczego warto z iNET GROUP – powód #5

Koniec roku to czas podsumowań i porządkowania spraw. Mam na myśli zarówno te prywatne jak i biznesowe. Zastanówmy się wspólnie jak wiele zaległych spraw czeka na rozwiązanie w Twoim, w moim biznesie? Ile z nich odkładamy na później, ponieważ brakuje nam czasu, zasobów, wiedzy? Odkładamy, ponieważ na razie wszystko „jest ok” i „jakoś to leci”. Wiele z tych spraw dotyczy aspektów prawnych, które wpływają lub wpłyną na nasze finanse, sprawy kadrowe, regulacje relacji z naszymi Klientami czy bezpieczeństwo danych.

logo

Często, jeśli już weźmiemy się za te niechciane sprawy, rozwiązujemy je korzystając z doświadczeń naszych znajomych, podobnych przedsiębiorców w naszej branży i, co w biznesie najgorsze – najbliższych. Tak, są jeszcze fora, chat’y, zjazdy, blogi i porady „ekspertów”. Powodzenia.

Jeśli chcesz mieć pewność co do poprawności swoich działań, zgodności z literą prawa i jeśli zwyczajnie chcesz mieć lżejszy sen, korzystaj ze wsparcia prawnego, które daje Ci członkostwo w iNET GROUP.

Powód #5 – Wsparcie i obsługa prawna. O kancelarii KLARP pisaliśmy już wielokrotnie. Pamiętajcie, że wiele dyskusyjnych i problematycznych spraw udaje się rozwiązać nawet podczas konsultacji telefonicznych. Potrzebujecie stałej obsługi zaufanej kancelarii? Dzięki naszej współpracy mamy dla Was najlepsze stawki na rynku za profesjonalne usługi a już prawie 40% członków iNET GROUP zdecydowało się na długotrwałą współpracę z zespołem KLARP.

KLARP-symbol-skrot-CMYK-czarny

Potrzebujecie więcej referencji? Zajmujemy się rynkiem Operatorów od dekady i większość Waszych wyzwań, problemów, doświadczeń jest nam znana. Zaufanie dotychczasowych Klientów z sektora ISP dla kancelarii KLARP jest tego najlepszym dowodem. Nasi czytelnicy doskonale znają postać Mecenasa Latuszewskiego i jego spojrzenie na rynek telekomunikacyjny.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, wejdź na stronę poświęconą prawu dla Operatorów ISP i zadzwoń do iNET GROUP lub napisz do nas.

 

logo

%d bloggers like this: