Podsumowanie 2017 w iNET GROUP

Podsumowanie 2017 w iNET GROUP

Przed nami ostatnie 4 dni tego roku. Czas refleksji – powiedzą z ambony; czas przemyśleń – powiedzą poeci, czas zmian i postanowień – powiedzą optymiści. My powiemy – czas podsumowań, rozliczeń, analiz i planowania.

Rok 2017 był dla nas, podobnie jak dla całego rynku ISP, rokiem przełomowym. Dzięki zacieśnionej współpracy ze Stowarzyszeniem E-Południe oraz ICT Professional, wspólnie podjęliśmy realne i rzetelne kroki w stronę promowania marki MiŚOT – Mały i Średni Operator Telekomunikacyjny.

Logo-MiŚOT-300x300.png

To właśnie MiŚOT sprawił, że omawiana przez lata i wciąż pozostająca jedynie w sferze dyskusji, integracja Operatorów stała się faktem. Łącząc siły, doświadczenia, realizacje i zasięgi, daliśmy początek nowej jakości usług dla i na rzecz lokalnych Operatorów. Zwiększyliśmy Waszą konkurencyjność na rynku i daliśmy Wam narzędzia, dzięki którym budujecie zaufanie u swoich Klientów, oszczędzacie czas i pieniądze, generujecie większe wpływy.

Dowodem na sukces naszych działań, były dwie tegoroczne konferencje (Zakopane, Poznań, przyp. redakcji), które odwiedziło łącznie ponad 1300 uczestników, 80 dostawców i ponad 60 prelegentów.

Te 365 dni upłynęły nam pod znakiem nowych, działających projektów, wspierających Wasze działania. Już teraz możecie korzystać z tańszej transmisji, centrali w chmurze, programów bezpieczeństwa sieci, obsługi medycznej i prawnej. Teraz tylko jeden telefon dzieli Was od korzystania z profesjonalnego marketingu sieciowego, wsparcia call center czy odzyskania pieniędzy od swoich dłużników dzięki najlepszej usłudze windykacyjnej w Polsce. Monitoring GPS pojazdów, ubezpieczenia infrastruktury i komunikacyjne, antywirus G Data, TechMeeting’i (szkolenia) i wiele innych, które dodatnio wpływają na rozwój Waszych biznesów.

Wreszcie rok 2017 to początek powołania do życia naszej redakcji i cyfrowego tygodnika dla Operatorów iNEWS. Od 18’ego sierpnia 2017, prawie 2000 indywidualnych czytelników przeczytało nasze publikacje prawie 6000 razy. Dziękujemy Wam za Wasz czas i zaangażowanie. Dzięki Wam i dla Was tworzymy materiały, które w każdy czwartek docierają w najdalsze zakątki Polski. Szczęśliwego Nowego Roku i do następnego wydania iNEWS!

 

%d bloggers like this: