100 lat iNEWS!

100 lat iNEWS!

A będąc bardziej ścisłym – 100 publikacji. Pierwsze wydanie iNEWS, kilka miesięcy temu, otwierał artykuł 7 mitów windykacji. Od tego czasu docieramy do Was w każdy czwartek z informacjami dla MiŚOT’ów. Informujemy Was o projektach, wspierających Operatorów. O konferencjach, szkoleniach i warsztatach. Dzielimy się z Wami doświadczeniem i wskazujemy, naszym zdaniem, właściwe kierunki rozwoju sektora ISP.

Tekst, który właśnie czytasz to setna publikacja na łamach naszego tygodnika. Na naszych cyfrowych łamach znajdziesz autorskie publikacje integratorów branży oraz specjalistów wielu dziedzin, jak choćby prawa, inżynierii, marketingu.

Jednak najważniejszy w dzisiejszym tekście jesteś Ty – nasz czytelnik. Dziękujemy Ci za Twoją uwagę i czas. Wierzymy, że nasz tygodnik przyniósł Ci korzyści, rozwiązania i, od czasu do czasu, trochę rozrywki.

Przez 7 miesięcy stronę iNEWS odwiedziło prawie 3 000 indywidualnych czytelników i przeczytało nasze publikacje ponad 10 000 razy. Dziękujemy Wam wszystkim i zapraszamy w kolejny czwartek.

Przyjemnej lektury.

%d bloggers like this: