MM Wisła 2018 – tak było.

MM Wisła 2018 – tak było.

MM-2018-05-07/09 Wisła już za nami. Górski klimat i wyjątkowe położenie Hotelu STOK przyciągnęło na tegoroczne, wiosenne wydarzenie ponad 600 Uczestników i wielu sponsorów. Tradycją naszych event’ów stało się wyważenie integracji, wiedzy i rozrywki, dzięki czemu majowa konferencja okazała się znacznym sukcesem, przebijając poprzednie pod wieloma względami. Dziękujemy wszystkim MiŚOT’om za aktywne uczestnictwo a sponsorom i prelegentom za wsparcie merytoryczne i technologiczne.

Dla tych, którzy nie mieli okazji odwiedzić nas w Wiśle oraz tych, którzy chcą wrócić pamięcią do wydarzeń z ubiegłego tygodnia, przygotowaliśmy archiwum materiałów video. Wystarczy odwiedzić na facebook’u profil MiŚOT aby odnaleźć relacje z warsztatów, imprez, wypowiedzi uczestników i pełny zapis prelekcji specjalistów.

Jeszcze raz, dziękujemy za uczestnictwo i Wasze opinie. Dzięki Wam możemy tworzyć kolejne wydarzenia, nowe projekty, właściwe działania, które nie tylko integrują branże ale przede wszystkim budują Wasz biznes.

%d bloggers like this: