Ponad dekadę temu, gdy miałem przyjemność publikować na łamach Gazety Prawnej, odwiedziłem pewną firmę, która oferowała swoim Klientom inteligentne rozwiązania dla domu. Zachwycony technologią i możliwościami rodem z filmów Sci-Fi, przełknąłem ślinę i złapałem się za głowę, gdy poznałem koszt takich udogodnień. Nagle ustawianie kąta nachylenia rolet w oknach i temperatury w sypialni zdalnie, przez telefon komórkowy, przestały być już tak…opłacalne. Moje lenistwo miało swoją cenę – znacznie niższą.

Dzisiaj sprawy wyglądają zupełnie inaczej. Ciągły rozwój technologii, digitalizacja urządzeń codziennego użytku, lata pracy i doświadczeń inżynierów, sprawiają, że mamy obecnie do czynienia z najlepszymi rozwiązaniami w rozsądnych cenach.

buttonAB

To już nie jest pieśń przyszłości. To nasza codzienność. Wielu z nas korzysta z autonomicznych odkurzaczy, inteligentnych zamków czy bram wjazdowych. Nasze telewizory i samochody reagują na głos. Jeszcze tylko psa trzeba samemu wyprowadzać na spacer. Jeszcze.

Jako operator, masz wiedzę techniczną – to fakt. Dysponujesz właściwymi ludźmi i narzędziami – to kolejny. Prowadzisz instalacje w domach Klientów a oni mają coraz większe wymagania? Skieruj swój wzrok na rozwiązania systemu FIBARO, oferowane przez lidera dystrybucji AB.PL. Poszerz ofertę i wyjdź poza pudełko klasycznego dostawcy internetu. Zarabiaj na nowatorskich produktach i usługach, na które jest realne zapotrzebowanie.

Jak zacząć? Jak ze wszystkim – małymi krokami. Ab.pl organizuje dla warsztaty wdrożeniowe dla MiŚOT’ów w całym kraju. Podczas szkolenia poznasz możliwości systemu, zasady montażu i konfiguracji. Otrzymasz materiały konferencyjne i szkoleniowe. Jednak przede wszystkim uzyskasz Certyfikat Autoryzowanego Instalatora FIBARO i rozpoczniesz biznes, który otworzy Ci drzwi do nowych Klientów i pozwoli wrócić z szerszą ofertą do starych. Zgłoś chęć uczestnictwa, klikając w LOGO AB.PL poniżej i podaj miasto, w którym mieszkasz/pracujesz. W przyszłym tygodniu wrócimy do Ciebie z informacją o terminach warsztatów w Twojej lokalizacji.

buttonAB