Inteligentny Dom dla ISP.

Inteligentny Dom dla ISP.

Ponad dekadę temu, gdy miałem przyjemność publikować na łamach Gazety Prawnej, odwiedziłem pewną firmę, która oferowała swoim Klientom inteligentne rozwiązania dla domu. Zachwycony technologią i możliwościami rodem z filmów Sci-Fi, przełknąłem ślinę i złapałem się za głowę, gdy poznałem koszt takich udogodnień. Nagle ustawianie kąta nachylenia rolet w oknach i temperatury w sypialni zdalnie, przez telefon komórkowy, przestały być już tak…opłacalne. Moje lenistwo miało swoją cenę – znacznie niższą.

Dzisiaj sprawy wyglądają zupełnie inaczej. Ciągły rozwój technologii, digitalizacja urządzeń codziennego użytku, lata pracy i doświadczeń inżynierów, sprawiają, że mamy obecnie do czynienia z najlepszymi rozwiązaniami w rozsądnych cenach.

buttonAB

To już nie jest pieśń przyszłości. To nasza codzienność. Wielu z nas korzysta z autonomicznych odkurzaczy, inteligentnych zamków czy bram wjazdowych. Nasze telewizory i samochody reagują na głos. Jeszcze tylko psa trzeba samemu wyprowadzać na spacer. Jeszcze.

Jako operator, masz wiedzę techniczną – to fakt. Dysponujesz właściwymi ludźmi i narzędziami – to kolejny. Prowadzisz instalacje w domach Klientów a oni mają coraz większe wymagania? Skieruj swój wzrok na rozwiązania systemu FIBARO, oferowane przez lidera dystrybucji AB.PL. Poszerz ofertę i wyjdź poza pudełko klasycznego dostawcy internetu. Zarabiaj na nowatorskich produktach i usługach, na które jest realne zapotrzebowanie.

Jak zacząć? Jak ze wszystkim – małymi krokami. Ab.pl organizuje dla warsztaty wdrożeniowe dla MiŚOT’ów w całym kraju. Podczas szkolenia poznasz możliwości systemu, zasady montażu i konfiguracji. Otrzymasz materiały konferencyjne i szkoleniowe. Jednak przede wszystkim uzyskasz Certyfikat Autoryzowanego Instalatora FIBARO i rozpoczniesz biznes, który otworzy Ci drzwi do nowych Klientów i pozwoli wrócić z szerszą ofertą do starych. Zgłoś chęć uczestnictwa, klikając w LOGO AB.PL poniżej i podaj miasto, w którym mieszkasz/pracujesz. W przyszłym tygodniu wrócimy do Ciebie z informacją o terminach warsztatów w Twojej lokalizacji.

buttonAB

%d bloggers like this: