Przyszłość iNET GROUP . . .

Przyszłość iNET GROUP . . .

. . . wygląda na to, że będzie pełna wyzwań, strategicznych decyzji i wdrożeń. To już ponad 10 lat współpracy z branżą, izbami, stowarzyszeniami i bliskie, biznesowe relacje z MiŚOT’ami w całej Polsce.

Dnia 13.06 odbyło się walne zgromadzenie wspólników iNET GROUP Sp. z o.o. Zgromadzenie wspólników, którzy wywodzą się z tych samych miejsc co Wy. Zgromadzenie Operatorów, takich jak Wy. Ludzi, którzy znają rynek telekomunikacyjny od podszewki. Rozumieją zagrożenia i globalne potrzeby branży.

Podczas zgromadzenia analizowano nie tylko dobry wynik finansowy spółki, ale przede wszystkim celowość i skuteczność prowadzonych w ostatnich miesiącach działań. Zgodnie z decyzją wspólników, Grzegorz Szeliga – dotychczasowy i aktualny Prezes iNET GROUP, będzie odpowiedzialny za dalszy rozwój spółki oraz prowadzenie działań, zmierzających do ugruntowania pozycji MiŚOT’ów na rynku telekomunikacyjnym.

Określone na najbliższe miesiące kierunki rozwojowe, zakładają przedstawienie oferty dla ISP na IPtv, ekspansję usług MVNO i przeprowadzenie zakładanych wdrożeń stron WWW oraz Platformy Wymiany Usług. Kluczową odpowiedzią na potrzeby Operatorów będzie poszerzenie działań handlowych i marketingowych, wspierających MiŚOT’y w realizacji swoich celów sprzedażowych na lokalnych rynkach Klientów indywidualnych.

%d bloggers like this: