Szkolenia są bez sensu.

Szkolenia są bez sensu.

To powszechna opinia wśród prywatnych przedsiębiorców . . . wróć, wśród tych przedsiębiorców, którzy poświecili na swój biznes dom, 20 lat życia, kredyt i wakacje z rodziną przez ostatnią dekadę. Zanim rozpocząłem współpracę z iNET GROUP, imałem się różnych branż i różnych zawodów. W tym, przez prawie cztery lata, pracowałem w kilku firmach szkoleniowych na Śląsku i w Wielkopolsce.

W 9 na 10 przypadków zgadzam się z powyższym stwierdzeniem. Drogo, daleko, bez indywidualnego podejścia, bez wsparcia i prowadzenia dalszego rozwoju po szkoleniu. Co człowiek z drugiego końca Polski, który nigdy nie pracował w mojej branży, może wiedzieć o moim biznesie? Do tego, sądząc po jego samochodzie, to chyba złodziej 🙂

A może to skuteczny trener, który ma zaufanie swoich Klientów. Człowiek, który prowadzi długofalowy rozwój przedsiębiorców i zwyczajnie – dobrze zarabia? A może to krzykacz, który płynie na fali cudzych błędów i wypomina Nawałce prowadzenie kadry 😉 A może, tylko może . . . skoro masz w komórce prywatny numer komornika, jeździsz tramwajami a w drzwiach wita Cię pies (bo żona uciekła z Enrique do Hiszpanii) . . . może to właśnie Ty nie znasz się na swoim biznesie? Ups?

Często pracujemy w pocie czoła, goniąc swój własny ogon i chwytając się każdej zarobkowej szansy. Jeszcze częściej robimy coś przez 20 lat, że ktoś robi to lepiej w dwa razy krótszym czasie. Jak to jest, że innym się udaje? Dał na mszę? Poszedł na kolanach do Częstochowy? Okradł kogoś? Pewnie ma układ z burmistrzem?

I w tym, 1 na 10 przypadków, szkolenia są NIEZBĘDNE. Pozwalają nam spojrzeć na nasz biznes z zewnątrz. Zatrzymać się i przeanalizować nasze błędy. Nauczyć się rozwiązań od innych ludzi i poszerzyć swoje myślenie.

Pracując z ludźmi przy szkoleniach i wspierając ich działania marketingowe, najczęściej słyszę: „Gdybym o tym wiedział kilka lat temu, nie straciłbym tyle kasy i czasu.”

Mamy dla Was wyjątkową propozycję od zespołu VANTIS HOLDING. Refundowane w 100% szkolenia dla właścicieli firm z sektora MŚP. Przestańmy machać ręką na nasz rozwój i dajmy sobie szansę.

Wejdź na publikację (TUTAJ) z poprzedniego tygodnia i sprawdź jak wziąć udział w szkoleniach za 0 zł.

 

%d bloggers like this: