Konferencja to z definicji spotkanie grona osób zajmujących się określoną sprawą, tematem, dyskusją, zebranego w celu omówienia zagadnień i wymiany poglądów. MiŚOT Meeting to coś więcej niż konferencja. I chociaż dla wielu u podstaw tego wydarzenia leżą integracja, promocja i dobra zabawa to każdy MiŚOT wie, jak mocną wagę przykładamy do definicji konferencji. Jak istotnym jest dla nas jej merytoryczny aspekt, wymiana wiedzy i doświadczenie zaproszonych gości.

Nasza agenda i dobór prelegentów są szyte na miarę potrzeby MiŚOT’ów w Polsce. Pod Wasze potrzeby. Dlatego, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, zapraszamy Was do współtworzenia agendy tego wyjątkowego wydarzenia. Działasz w branży, tworzysz ją, jesteś dla niej? Skontaktuj się z nami na meeting@misot.pl, wpisując w temacie wiadomości „Prelegent„.

Nie czujesz się dobrze na scenie? Chcesz poruszyć temat, który od dawna ma dla Ciebie znaczenie. Napisz do nas. Te najczęściej wspominane w Waszych wiadomościach poruszymy podczas prelekcji i na spotkaniach w MeetMeRoom przez cały czas trwania MiŚOT Meeting.