Zastaw się, a postaw się

Zastaw się, a postaw się

Jeżeli jesteś właścicielem, wspólnikiem, udziałowcem czy PRowcem z pewnością wiesz, że rozpoznawalność, zaufanie i profesjonalne postrzeganie firmy przez rynek to wartości nieocenione.

Zależy Ci na pozyskaniu klientów, rozszerzeniu kontaktów i właściwej prezentacji swojej oferty wśród Operatorów telekomunikacyjnych?

MiŚOT MEETING to doskonała okazja właśnie dla Ciebie! W poprzednich edycjach zgromadziliśmy ponad 50 wystawców, którzy prezentowali zalety i innowacje swoich firm na stoiskach targowych i autorskich prezentacjach.

Blisko 700 gości z niemal 300 organizacji biorących udział w konferencji odwiedziło stoiska i odbywało branżowe rozmowy.

Chodzi nam przede wszystkim dobro Twojej firmy i możliwość zaprezentowania jej podczas MiŚOT MEETING 2018-10-22/24!

Zainteresowanie Pakietami Sponsorskimi, jak przystało na konferencję branży ISP, wciąż rośnie. Właściwa ekspozycja i profesjonalna promocja naszych wystawców i partnerów konferencyjnych stanowią dla nas fundament współpracy. Zachęcamy do uczestnictwa, wspierania i prezentowania się podczas nadchodzącego wielkimi krokami MiŚOT MEETING w Hotelu WINDSOR**** w Jachrance!

Jeżeli zależy Ci na zwiększeniu rozpoznawalności własnej firmy, interesujących kontaktach branżowych czy promocji oferty, którą dysponujesz, nie powinieneś się długo zastanawiać.

Pojedyncze stoiska są wciąż dostępne. Ofertę specjalną wraz z dedykowanym dla Ciebie miejscem uzyskasz pisząc na adres: sponsor@misot.pl.

Prześlemy Ci niezbędne materiały i odpowiemy na wszystkie pytania!

%d bloggers like this: