Meetingowa agenda. Kto? Kiedy? O czym?

Meetingowa agenda. Kto? Kiedy? O czym?

Jak dowiedliśmy wielokrotnie, na przestrzeni kilku ostatnich tygodni, prace nad najbliższą konferencją idą pełną parą i w rekordowym tempie. Chcesz być na bieżąco z postępami przygotowań i w pełni skorzystać z merytorycznego rozkładu jazdy podczas wydarzenia? Zacznij od pobrania aplikacji eventory na swoją komórkę.

                                     ea               ei

Skonfiguruj swój profil i dołącz do wydarzenia TUTAJ. Dzięki eventory poznasz dokładnie plan wydarzenia i sylwetki prelegentów. Aplikacja przypomni o interesujących Cię wystąpieniach podczas konferencji.

Sprawdź co tym razem czeka na Ciebie podczas październikowych obchodów urodzin branży. Sprawdź naszą agendę TUTAJ i monitoruj na żywo świeże informacje, sylwetki specjalistów i listę atrakcji.

Znasz dobrze rynek ISP w Polsce? Cenisz sobie opinie i doświadczenie specjalistów? Zobacz kto tym razem zagości na scenach MiŚOT Meeting. Zapoznaj się z wciąż rosnącą listą prelegentów TUTAJ. Pamiętaj także o przygotowanych dla Ciebie warsztatach, które startują już pierwszego dnia meetingu.

%d bloggers like this: