Niezwykłe atrakcje podczas urodzinowego MiŚOT Meeting!

Niezwykłe atrakcje podczas urodzinowego MiŚOT Meeting!

banner-960x350-770x350.jpg

MiŚOT Meeting to nie tylko rzeczowe i merytoryczne warsztaty, wykłady, prelekcje i panele dyskusyjne. MM to konferencja, na której duży nacisk kładzie się na stworzenie dla uczestników przestrzeni do integracji i wymiany doświadczeń. Podczas tegorocznego – urodzinowego meetingu – przestrzeń ta będzie niezwykle przyjazna i różnorodna. Zarówno w przeddzień, jak i podczas dwóch dni konferencji nie zabraknie miejsca na zabawę, jak i owocne rozmowy kuluarowe.

Podczas Before Party zapraszamy na wyjątkowy konkurs o wiedzy z atrakcyjnymi nagrodami, po którym firma SGT zaprasza na koncert zespołu OSADA VIDA.

Osada Vida wraca na scenę po 4 latach i wciąż nie przestaje zaskakiwać. 01.06.2018 ukazał się szósty, studyjny album zespołu pt. “Variomatic”, który przynosi niesamowitą dawkę melodii, energii i muzycznej przestrzeni oraz kilka zupełnie nowych rozwiązań w postaci zachwycających partii saksofonu, wiolonczeli czy lutni arabskiej.

Osada-Vida-2018-7-tekst-3-1024x682

W TRAKCIE KONFERENCJI

Choć podczas konferencji balonów w wystroju nie zabraknie, to jeden z nich będzie wyjątkowy. Już o 9:00 rano zaplanowaliśmy dla Was coś, czego wielu z Was nie doświadczyło – konferencję rozpoczniemy od startu balonu stratosferycznego.

Podczas prelekcji, które będą prowadzone równolegle w trzech salach, do dyspozycji uczestników oddajemy MeetMeRoom, gdzie partnerzy biznesowi znajdą miejsce na spokojne rozmowy. Prawdziwe atrakcje przygotowaliśmy jednak dla Was wieczorem pierwszego dnia, gdzie spotkaniom sprzyjać będą 3 strefy integracji.

STREFA GŁOŚNEJ ZABAWY – xBEST Party

Dla lubiących zabawę i szaloną rozrywkę przygotowano strefę głośnych atrakcji, czyli xBest Party. Tutaj na dużej scenie, dzięki firmie xBest, zaprezentują się standuperzy – Wiola Walaszczyk i Tomasz Jachimek ze swoim programem pt. “Handlarze czasem”.

Wiolka_Walaszczyk-1-150x150.jpgTomasz_Jachimek-3-150x150.jpg

Po występach standuperów pod sceną niemałe zamieszanie zrobią dziewczyny z “majtkami z Sosnowca”. Nie bierz majtek na konferencję

1-22-1496067760_624474b6c62bcd30.jpg

Około godz. 22:00 magazyn ICT Professional zaprasza na koncert zespołu rockowego EIER.

EIER_trasa_jesień_2018-723x1024.jpg

Występ zespołu w Jachrance, to część ich jesiennej trasy koncertowej. EIER gra szeroko pojęty metal nieprzerwanie od 2009 roku. Są tegorocznymi finalistami Antyfestu, a ich utwór “Korpotango” z najnowszej płyty utrzymywał się przez ponad dwadzieścia notowań listy Turbo Top w Antyradiu, z czego dwa razy na pierwszym miejscu!

Po koncercie zapraszamy wszystkich na videodyskotekę.

STREFA CICHYCH ATRAKCJI

Ceniącym spotkania w kuluarach proponujemy strefę cichych atrakcji. W osobno wydzielonej sali będzie można mile spędzić czas ze znajomymi, jednocześnie obserwując pokaz barmański, skorzystać – jak przystało na urodzinową imprezę – z malowania twarzy i spróbować szczęścia w kasynie albo w strefie VR.

3S STREFA AMBICJI

Trzecią strefą tego dnia, jaką przygotowaliśmy, jest 3S Strefa Ambicji. Zlokalizowana będzie w pobliżu kręgielni, gdzie zapraszamy wszystkich fanów rywalizacji. Oprócz kręgli, przy piwku i przekąskach, sprawdzić się będzie można także w takich dyscyplinach jak piłkarzyki, bilard czy dart. Uwaga: tę strefę otwieramy już o godzinie 16:00.

DRUGI DZIEŃ

Drugiego dnia konferencji integracji z pewnością będzie sprzyjał bieg MiŚOT-ów. Tego ranka chętnych zapraszamy do sprawdzenia swoich sił na jednym z dwóch dystansów – 2 km lub 5 km. Wszyscy, którzy ukończą bieg, otrzymają pamiątkowe medale, a najlepsi w kategorii – konsolę Xbox One ufundowaną przez kancelarię KLARP.

Podczas gdy na salach prelekcyjnych odbywać się będą kolejne wykłady techniczne i prawne, mamy dla Was po raz pierwszy tzw. ścieżkę niemerytoryczną. W osobnej sali na pogawędki pod wspólnym tematem“Operatorzy po pracy” zaprasza ICT Professional. Przedstawiciele z branży będą opowiadać i chwalić się tym, czym zajmują się poza pracą operatorską. Jeśli i Ty chcesz się pochwalić swoim nietypowym hobby, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Jak widzicie, 10 urodziny branży świętowane są wyjątkowo hucznie. Naszym zdaniem, nie znajdziecie bardziej integrującej środowisko imprezy w kalendarzu niż tegoroczny – jubileuszowy MiŚOT Meeting. Zarejestruj się już dziś i osobiście weź udział w tym niezwykłym wydarzeniu!

ZAREJESTRUJ SIĘ

%d bloggers like this: