Ostatnie 4 dni rejestracji

Ostatnie 4 dni rejestracji

Dokładnie tak. Zostały już tylko 4 dni do zamknięcia rejestracji na MM-2018-10-22/24 Jachranka. Jeśli jeszcze nie masz swojej wejściówki, wejdź na stronę event’u i zarejestruj swoje uczestnictwo! Dołącz do pozostałych MiŚOT’ów!

GUZIKrejestr

A co mamy dla Ciebie tym razem? Wraz z EPIX, e-Południe i ICT Professional przygotowaliśmy dla Ciebie merytoryczną wiedzę, warsztaty, wykłady, szkolenia, prelekcje, integrację, rozrywkę i znacznie więcej.

Chcesz wiedzieć o czym usłyszysz podczas konferencji – sprawdź AGENDĘ wydarzenia.

Interesuje Cię kogo możesz spotkać na korytarzach hotelu Windsor – rzuć okiem na listę PRELEGENTÓW. Poznaj Organizatorów, Wystawców i Partnerów wydarzenia TUTAJ.

Jeśli jeszcze nie wiesz, czy uda Ci się wygospodarować czas w dniach 22/24 października – pozwól, że przypomnimy Ci co czeka na uczestników jesiennej konferencji.

Warsztaty dla uczestników MM Jachranka. W obszarach biznesu, IT, prawa, finansów. Dla szukających nowych dróg rozwoju przygotowaliśmy Diagnostykę potrzeb. Z kolei, jak powszechnie wiadomo, MeetMeRoom po raz kolejny będzie najlepszym miejscem na budowanie nowych biznesów i utrwalanie dawnych relacji.

Jeśli przegapiłeś DriveBy w Warszawie i Gdyni, koniecznie przyjedź na meeting. Jeśli przegapiłeś poprzednią konferencję…cóż, żałuj i rzuć okiem na krótkie VIDEO. Więcej na pewno znajdziesz na naszym facebook’u.

A jak już z wrażenia zgubisz spodnie – żaden problem. W Jachrance czekają na Ciebie Majtki z Sosnowca.

GUZIKrejestr

Do zobaczenia na MM-2018-10-22/24 Jachranka!

%d bloggers like this: