Zgarnij XIAOMI bluetooth speaker i testowe karty SIM

Zgarnij XIAOMI bluetooth speaker i testowe karty SIM

Pamiętacie naszą prelekcję „Pogadajmy na serio”? Podczas naszego spotkania zadałem Wam 15 prostych pytań, które pozwoliły niektórym z Was spojrzeć na swój biznes z trochę innej, bardziej krytycznej perspektywy. Wiem, nie było łatwo.

Wszystkim, którzy podzielili się ze mną swoimi odpowiedziami, dotyczącymi ich lokalnego rynku, konkurencji, klientów, itp. udzieliłem informacji zwrotnej w formie wstępnej oceny kondycji przedsiębiorstwa i rad opartych na dobrych praktykach w branży operatorskiej. Bardzo dziękuję za Wasze zaufanie i sposobność do poszerzenia naszej współpracy.

Ci, którzy przekazali mi swoje ankiety, wezmą za tydzień udział w losowaniu głośnika XIAOMI bluetooth speaker – ufundowanego przez BATNA/Anteny24 oraz zestawów testowych usługi MVNO, przygotowanych dla Was przez Metroport.

Jednocześnie chciałbym dać szansę pozostałym, którzy nie zmieścili się na sali prelekcyjnej lub zwyczajnie nie dotarli na MM Jachranka 2018-10-22/24. Jeśli do wtorku – 6 listopada – wypełnicie i odeślecie do mnie załączoną poniżej kartę HORYZONT, również weźmiecie udział w losowaniu i także otrzymacie, wykonaną przez naszych specjalistów, wstępną analizę Waszych przedsiębiorstw. Wystarczy tylko kilka minut Twojego cennego czasu

guzik ankiety


 

%d bloggers like this: