Kto zgarnął XIAOMI?

Kto zgarnął XIAOMI?

No właśnie? Komu w ostatnich dniach najbardziej sprzyjało szczęście? Może zacznijmy od początku. . .

W poprzednim wydaniu poprosiliśmy Was o wypełnienie Karty HORYZONT.PRO, która stanowi pierwszy krok do głębszej diagnostyki kondycji Waszych przedsiębiorstw i w dalszej kolejności, do wdrażania programu naprawczego HORYZONT.PRO. Każda wypełniona Karta wzięła udział w losowaniu nagrody głównej – XIAOMI bluetooth speaker – ufundowanego przez BATNA/Anteny24 oraz zestawów testowych usługi MVNO, przygotowanych dla Was przez Metroport. W grze wzięły udział również Karty, które otrzymałem od Was podczas ostatniej konferencji w Jachrance.

Otrzymaliśmy łącznie ponad 70 wypełnionych Kart. Bardzo dziękujemy za Wasze zaufanie. Jeszcze nie każdy z Was otrzymał naszą ocenę w informacji zwrotnej. To czasochłonny proces i każdego dnia przeprowadzamy wstępną diagnostykę kilku operatorów. Finalnie, każdy z Was otrzyma wyniki naszej analizy.

Ale . . . przejdźmy do sedna naszej gry! Zwycięzcą losowania został Sebastian z REDE Sp. z o.o. 

Zestawy testowe usługi MVNO trafią do:
Michała z NETICO s.c.
Jakuba z INTERDUO s.c.
i
Mateusza z NETUS.

GRATULUJEMY!

Chcesz spojrzeć na kondycję swojej firmy z zewnętrznej perspektywy? Chcesz poznać dobre praktyki, które możesz wdrożyć od zaraz i przymierzyć się do programu HORYZONT.PRO?

guzik ankiety


 

%d bloggers like this: