KIKE XXIII – pierwsze wrażenia

KIKE XXIII – pierwsze wrażenia

Perspektywa czasu na pewno przyniesie nam kolejne przemyślenia i wnioski, jednak już dziś chcieliśmy podzielić się z Wami pierwszymi wrażeniami z konferencji KIKE XXIII. Szczególnie z tymi, którzy tym razem nie mieli okazji czy możliwości pojawić się w Kielcach podczas tego, stałego już na mapie wydarzeń branży, spotkania rodziny ISP.

Jeśli nie wiecie czym są Targi Kielce. . .cóż, zdjęcia z Google nie wystarczą. Trzeba tam być, żeby zrozumieć przestrzeń i poziom organizacji niezbędny do przygotowania takiego event’u. Dopiero wtedy można docenić funkcjonalność infrastruktury i jakość obsługi zespołu kieleckiego obiektu. A zadanie nie było łatwe. Pamiętacie błękit „Avatara” z XXI konferencji? Tym razem, całkiem oryginalnie, wrzucono nas w konwencję rodem z filmu „Back to the Future”. Tykające zegary, przewijane do tyłu filmu i wspomnienia z dekady działalności izby, dopełnione zostały świetną kuchnią, energiczną muzyką i nawet występem pewnej ikony muzyki POP. Jednak gala KIKE XXIII to nie główna wartość minionej konferencji.

Liczni wystawcy, nowatorskie rozwiązania technologiczne i właściwa frekwencja uczestników, pozwoliły nam docenić również biznesowy aspekt wydarzenia. Współorganizując MiŚOT Meeting, skupiamy się na budowaniu relacji biznesowych między operatorami, na integracji środowiska i kształtowaniu rynków zbytu na linii Dostawca>Operator>Klient. Nie mówiąc już o czystej pracy nad samym wydarzeniem. Pojawiając się na konferencjach KIKE, mamy okazję spojrzeć na branżę z innej perspektywy. Te cenne doświadczenia wpływają pozytywnie na kierunek naszego rozwoju i wsparcie jakie oferujemy operatorom. Zespół projektowy Tele.Odpowiedzialni zebrał wiele wypełnionych przez operatorów formularzy i odnotował długą listę nowych przystąpień. Widać jak na dłoni, że konsekwentnie promowana, odpowiedzialna postawa wśród operatorów, z każdym miesiącem zyskuje nowych zwolenników.

Stworzony przez nas program rozwojowy HORYZONT.PRO również cieszył się dużym zainteresowaniem i zaowocował konkretnymi deklaracjami ze strony operatorów.  Podobnie jak prelekcje z udziałem Grzegorza Szeligi (Prezes iNET GROUP Sp. z o.o.), które przyciągnęły licznych odbiorców. Więcej szczegółów, w tym konkretne korzyści dla operatorów i rozplanowaną przykładową strategię działań HORYZONT.PRO zaprezentujemy Wam w połowie grudnia.

W imieniu swoim, E-Południe, EPIX i ICT PROFESSIONAL, dziękujemy MiŚOT’om, którzy spotykali się z nami przy stoiskach w trakcie tych trzech wyjątkowych dni. Jesteśmy wdzięczni za Wasze zaangażowanie i nowe możliwości współpracy.
Dziękujemy również zarządowi KIKE za organizację kolejnej, wyjątkowej konferencji i za 10 lat solidnej pracy na rzecz branży i Operatorów telekomunikacyjnych w Polsce. Do zobaczenia na kolejnych konferencjach!

%d bloggers like this: