UPS zimowe spadki napięcia

UPS zimowe spadki napięcia

Jak to mówią…The Winter is comming. A wraz z zimą wzmożone problemy techniczne, awarie, zdenerwowanie klientów i frustracja pracowników. To bardzo pesymistyczny scenariusz, ale jednak, taka kumulacja nieszczęść jest możliwa. Brakuje w niej jedynie awarii zasilania i zimowa katastrofa gotowa.

Dlatego przygotowaliśmy dla Was, wraz ze specjalistami z Net Complex, dwa ciekawe rozwiązania, które zapewnią Wam spokój i stabilną pracę urządzeń, szczególnie w okresie zimowym. Pierwsze z nich to Modułowy UPS ARCHIMOD HE, bardziej efektywny i mniej stratny od konkurencyjnych rozwiązań. Łatwy w instalacji, odporny na uszkodzenia, dokładny i pozwalający na optymalne wymiarowanie.

leg

To obowiązkowa pozycja sprzętowa dla tych, którzy szukają elastycznych rozwiązań. ARCHIMOD HE pozwala na szybkie i łatwe zwiększenie mocy wewnątrz samej szafy, bez potrzeby rekonfiguracji instalacji UPS.


eaton

UPS Eaton 9PX to nasza druga, godna uwagi propozycja. Przy sprawności do 95% w trybie online i 98% w trybie podwyższonej sprawności, 9PX zapewnia najwyższy poziom wydajności w swojej klasie redukując koszty pobieranej energii.

Więcej szczegółów o proponowanych UPS’ach znajdziesz w załączonych prezentacjach (kliknij w zdjęcie produktu) oraz na stronie dystrybutora TUTAJ.

%d bloggers like this: