Big323

Zapewne do większości z Was dotarła wiadomość o tym, że Hotel STOK został w rekordowym tempie w pełni wyprzedany. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Dla nas to świetna wiadomość ponieważ MiŚOT MEETING po raz kolejny spotka się z fantastyczną frekwencją!

Jeżeli jednak należysz do grona tych osób, którym nie sposób cieszyć się z tego, że poszukiwania noclegu rozszerzyć będzie trzeba poza teren Hotelu STOK – mam dla Ciebie rozwiązanie!

Zdecyduj się na jeden z 5 ostatnich pakietów sponsorskich ze stoiskiem wystawienniczym – w każdym z pakietów znajdziesz nie tylko rozwiązania pomagające zwiększyć rozpoznawalność twojej firmy, ale także jeden pokój 2os. dla przedstawicieli Twojej firmy! – to ostatnia taka szansa!
Zachęcamy do uczestnictwa, wspierania i prezentowania biznesu podczas nadchodzącego wielkimi krokami MiŚOT MEETING w Hotelu STOK**** w Wiśle!

Jeżeli zależy Ci na zwiększeniu rozpoznawalności własnej firmy, interesujących kontaktach branżowych czy promocji oferty, którą dysponujesz, nie zastanawiaj się zbyt długo.

Ofertę specjalną wraz z dedykowanym dla Ciebie miejscem uzyskasz pisząc na adres: sponsor@misot.pl.

 

~ Paweł Kucięba

Czytaj także
KONKURS „AKA”
OSTATNI DZIEŃ REJESTRACJI