Big332

Solidna sztanga, rozpisany program, dopasowana dieta i można zaczynać. Pozyskanie umiejętności wymaga chęci. Jej rozwijanie, praktyki i treningu. Doświadczenie pozwala nam działać sprawnie i planowo. Entuzjastyczne zrywy powodują kontuzje i bolesne rehabilitacje. A co słychać u Ciebie?

1kV eksploatacja i dozór, „wysokościówka”, pomiary i spawanie światłowodów, marketing, sprzedaż, budowanie zespołu, obsługa klienta i wiele innych, to szkolenia, które znajdziesz w ofercie prezentowanej przez iNET GROUP i współpracujących z nami specjalistów. Od początku tego roku przeszkoliliśmy ponad stu pracowników Operatorów z całej Polski. Harmonogramy naszych warsztatów są zawsze dopasowane do potrzeb branży, zarówno w aspektach teoretycznych jak i w formach praktycznych zajęć.

Twoje uprawnienia zaraz wygasają? Brakuje Ci praktyki w uprzęży i nie czujesz się komfortowo na słupie? Chciałbyś zintegrować swój zespół i poprawić wyniki sprzedażowe? Skorzystaj z naszych szkoleń. Znajdziesz je na stronie głównej iNEWS, w podmenu w kategorii szkolenia.

 

Sprawdź także
SZKOLENIE SEP 1kV
SZKOLENIA BEZPŁATNE