WidziMISIE w Zakopanem! Hej!

WidziMISIE w Zakopanem! Hej!

Big396

„Wysed ja se łoncke kosic. Słonko świeciło…” a my ruszamy z wyczekiwaną REJESTRACJĄ na 24 iNET Meeting 2019-10-28/30 Zakopane. Ostatnie wydarzenia w branży stworzyły lukę w budowaniu relacji pomiędzy Operatorami a dostawcami. Dlatego tym razem wracamy do sprawdzonej formuły konferencyjnej, dedykowanej dla MIŚów (Małych i Średnich ISP). Jak co roku przygotowaliśmy dla Was szereg rozwiązań na wszelkie palące potrzeby i wyzwania branży w obszarach: zwiększania lokalnej konkurencyjności i podnoszenia bezpieczeństwa Waszego biznesu, rozwoju osobistego i rozwoju Waszych firm. Znając potrzeby Operatorów, wraz z dostawcami usług i technologii zaprezentujemy wam premierowe rozwiązania, unikalne usługi oraz aktualizacje w zakresie istniejących oraz nowych gadżetów, na które tak wszyscy czekamy.

ddd.png

Każdy, kto dwa lata temu bawił się razem z nami w Hotelu Mercure KASPROWY w Zakopanem poczuje się znów jak u Siebie za sprawą niepowtarzalnego klimatu tego miejsca! Usytuowany na słonecznym zboczu Polany Szymoszkowej daje nieograniczone możliwości aktywnego wypoczynku i niespiesznego relaksu. Otoczony górską przyrodą zachwyca o każdej porze roku. Pięknie odnowione wnętrza hotelu łączą luksusowy klimat z bogactwem stylu zakopiańskiego. Bogactwem przez duże „B” w cenie przez małe „c”. Reagując na Wasze opinie, którymi dzielicie się z nami po każdej konferencji, postanowiliśmy zaproponować Wam najtańszą REJESTRACJĘ w historii w branżowych konferencji tej skali!

logo.png


Gotowy na najważniejsze branżowe wydarzenie w 2019?! Zarejestruj się już dziś, w najniższej cenie w historii – jedyne 299zł! Promocyjny próg cenowy trwa do 18 sierpnia 2019. Pamiętaj o rezerwacji noclegu w Hotelu Mercure KASPROWY. Więcej szczegółów na temat lokalizacji wydarzenia znajdziesz tutaj http://inetmeeting.eu/lokalizacja

buttonr.png

kof banner.png


 

%d bloggers like this: