Warsztaty 2019 Zakopane – zapisy

Warsztaty 2019 Zakopane – zapisy

Big433

24 iNET Meeting to wiele formuł pod jednym dachem. Prelekcje, wystąpienia, stoiska, rywalizacja, zabawa i relaks są dla nas równie istotne co warsztaty, przygotowane z myślą o aktualnych potrzebach Waszych biznesów. Opracowane i prowadzone przez praktyków, pozwolą Ci na pozyskanie realnej wiedzy i narzędzi, które łatwo i szybko wprowadzisz do swojej firmy. Uczestnictwo w warsztatach jest bezpłatne i dedykowane dla osób zarejestrowanych na 24 iNET Meeting w Zakopanem. Limit miejsc ograniczony. Zarejestruj się już dziś. Warsztaty odbędą się w poniedziałek, 28 października, w salach Hotelu Mercure KASPROWY Zakopane.


A4

Grzegorz Szeliga, praktyk z zakresie ochrony danych osobowych i jej implementacji u operatorów telekomunikacyjnych, zaprasza na warsztaty, które pomogą Wam dowiedzieć się jak spełniać ten i inne ustawowe obowiązki we właściwy sposób. Podczas warsztatów poznacie wypracowane przez ostatnie dwa lata narzędzia i szablony, oraz praktyczne interpretacje ustawowych wytycznych.

warsztaty


asdwe

By prowadzić działalność gospodarczą jako ISP niezbędne jest założenie działalności gospodarczej i dokonanie wpisu w RPT. Najczęściej ISP rozpoczynają działalność gospodarczą jako osoby fizyczne. Wraz z rozwojem firmy, wzrostem liczby abonentów, pracowników oraz potencjalnych wspólników pojawia się myśl o bardziej złożonych formach prowadzenia działalności gospodarczej. Podczas warsztatów będziecie mogli dowiedzieć się jak zakładać działalności gospodarcze w różnych formach, jak doprowadzić do przekształcenia dotychczasowej działalności w spółkę, jakie są plusy i minusy prowadzenia działalności w formie danej spółki oraz jak wygląda odpowiedzialność majątkowa właścicieli Spółek w zależności od wybranej formy. Informacje praktyczne, odpowiedzi na pytania. Zapraszam.

warsztaty


A6

Dawno, dawno temu. Za siedmioma słupami i siedmioma switchami, w krainie spowitej kablem, żyła żabka. Mała, nieśmiała, otoczona stadem wygłodniałych bocianów. Pozornie słaba i bez szans a jednak ambitna i zaradna. Niestety, jak to zwykle w baśniach bywa, żabka czekała na księcia i … się nie doczekała. Bo życie to nie bajka a cuda nie dzieją się same. Podczas naszych warsztatów pokażę Wam na żywym przykładzie, jak zmieniam strategie, wizerunek i przychody biznesów, z którymi współpracuję. Jeśli masz trochę ikry i nie boisz się otwarcie mówić o swojej firmie, przeprowadzimy na żywo dwu-godzinną metamorfozę właśnie Twojego biznesu. Do zobaczenia w Zakopanem. 28 października o 14:00. Hotel Mercure KASPROWY, sala Morskie Oko.

warsztaty


A7

Operatorzy mają świadomość, że utrzymanie ciągłości działania ich biznesu zależy od sprawności infrastruktury sieciowej, która coraz częściej oparta jest na sieciach światłowodowych. Niezwykle istotny jest więc stały monitoring ich stanu, odpowiednia interpretacja wyników i szybka reakcja w razie wystąpienia nieprawidłowości. Tutaj pojawia się jednak wyzwanie – w jaki sposób monitorować światłowody, by osiągnąć zamierzone efekty?
Podczas warsztatu poznacie odpowiedź na to pytanie. Pokażę, jak sprawnie i efektywnie zadbać o utrzymanie sieci światłowodowej przy wykorzystaniu rozwiązań naszego partnera VIAVI. Widzimy się 28 października o 16:00 w Hotelu Mercure KASPROWY w Zakopanem, sala Morskie Oko. Dołącz do nas i przekonaj się, jak możesz wesprzeć swój biznes! Do zobaczenia!

warsztaty


WAR

Warsztaty są świetną okazją do poznania systemu operacyjnego Junos dla osób, które nie miały styczności z rozwiązaniami Juniper Networks i chciałyby sprawdzić czy te rozwiązania będą dla nich odpowiednie.

UWAGA! W ramach warsztatów przewidziano ćwiczenia laboratoryjne. Uczestnicy proszeni są o zabranie własnych laptopów.

warsztaty


 

Czytaj także:
AGENDA ZAKOPANE 2019
FIBRAIN BEFORE PARTY

%d bloggers like this: