Konferencyjny niezbędnik

Konferencyjny niezbędnik

Big465

Już za 4 dni widzimy się w hotelu KASPROWY w Zakopanem. Jak przed każdym tego typu wydarzeniem, mamy dla Was kilka cennych informacji. Zacznijmy od lokalizacji. Startujemy 28 października pod Giewontem. Namiary na hotel w GOOGLE MAPS.

Ilość koszul, butów, walizek i wszystkiego, co może okazać się niezbędne, zostawiamy Wam. Jednocześnie upewnijcie się, że zabraliście ze sobą dużo energii, dobry humor. Przydadzą się też głodne żołądki, gotowe na zakopiańskie smakołyki i głód biznesu, który zaspokoimy naszą agendą. Harmonogram 24 iNET MEetingu znajdziesz w jednej z przeszłych publikacji – AGENDA 2019.

Część z Was sugerowała, że wybór lokalizacji jesiennej konferencji był trochę ryzykowny. Ale my wiedzieliśmy, że 500 uczestników i wypchany po brzegi hotel to jedyny możliwy scenariusz. Tak też się stało. Za co bardzo dziękujemy wszystkim. A ponieważ zjeżdżacie do nas z różnych stron Polski, przypominamy o zakończonym remoncie kolejnego odcinka zakopianki – ŚCIEŻKA DO ZAKOPCA.

Jak wspomniałem wyżej, wybór garderoby zostawiamy Wam. Pozwolimy sobie jednak na przedstawienie krótkiej prognozy pogody, która przywita nas w Zakopanem.

po

po2po3

Jak widać pogoda nie będzie nas rozpieszczać. Proponujemy zatem pamiętać o jesiennych kurtkach z kapturem i zimowych oponach na kołach Waszych krążowników szos. No właśnie…eee, to ja lecę do serwisu. Do zobaczenia w Zakopanem!


 

Czytaj także:
GORZKA ŚCIEŻKA DO ZAKOPCA
AGENDA 2019

%d bloggers like this: