BlogBIG04022

Kto żyw ten do sieci! Jeśli masz możliwość przenieść swoje usługi do internetu i nie tracić przychodów, to masz spore szczęście. Dla niektórych sytuacja kryzysowa może nawet okazać się trampoliną do sukcesu. A wszystko za sprawą właściwej komunikacji i elastycznego podejścia, które przyda się nie tylko w biznesie, ale również w edukacji.

Zastanawiasz się jak prowadzić spotkania z Klientami B2B gdy wokół panuje kwarantanna? Chciałeś zorganizować prezentację nowego produktu, ale hotel odwołał Twoją rezerwację na salę prelekcyjną? Masz w swoim zasięgu szkoły, które borykają się z problemem zdalnego nauczania? Z pomocą przychodzi Akademia KORBANK!

W ramach działań związanych ze stałym zwiększaniem użyteczności sieci, dział Research KORBANK, funkcjonujący od 2001 roku, zaimplementował system dedykowany szkołom i innym instytucjom prowadzącym działalność edukacyjną. Umożliwia on zaawansowane działania e-learningowe i prowadzenie konferencji internetowych.

Lekcje przez Internet!

Dzięki nowoczesnemu rozwiązaniu do przeprowadzenia zdalnych lekcji wystarczy tylko komputer z internetem i mikrofon! Nauczyciel może prezentować dowolne treści wybranej grupie uczniów, komunikując się z nimi w sposób doskonale młodzieży znany z internetowych komunikatorów, jednakże z pełną funkcjonalnością dydaktyczną zbliżoną do fizycznej obecności w klasie!

kor

System umożliwia:

  • słuchanie i oglądanie prezentacji bez wychodzenia z domu,
  • aktywny udział w grupach dyskusyjnych i zadawanie pytań prowadzącemu,
  • kontakt tekstowy, audiofoniczny i wideofoniczny,
  • połączenia grupowe i prywatne,
  • archiwizowanie sesji szkoleniowych,
  • przesyłanie dokumentów, prezentacji i plików multimedialnych,
  • pisanie, rysowanie na tablicy, powiększanie wybranych elementów.

more


 

Czytaj także:
USŁUGI NA 6 Z PLUSEM