BlogBIG0402f

Webinaria iNET GROUP, czyli cykl szkoleń onLine już wystartował. Pierwszy bezpłatny webinar – Skuteczny Home Office, odbył się we wtorek (31 marca). Podczas warsztatu omówiliśmy listę dobrych praktyk, których stosowanie pozwala na stawienie czoła wielu wyzwaniom pracy zdalnej. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom i od razu zapraszamy Was na kolejne spotkania OnLine przygotowane przez naszych trenerów.


3 kwietnia – GRA NEGOCJACYJNA; prowadzący: Eksperci TECH Mine.
Weź udział w warsztacie negocjacyjnym ONLINE – poznaj skuteczne techniki, taktyki i zasady. Pierwszy taki warsztat ONLINE w kraju! Wykorzystaj VOUCHER na bezpłatne uczestnictwo w Grze Negocjacyjnej.

Zarejestruj się na WARSZTATY.

warrej


7 kwietnia – Skuteczny telefon (komunikacja); prowadzący: Marcin Sławek
Podczas naszych warsztatów omówimy skuteczną komunikację przez telefon oraz wszystkie etapy rozmowy telefonicznej. Pokażę Wam jak przygotować się do takiej rozmowy i jak zakończyć ją z zamierzonym efektem. Niezależnie czy prowadzisz sprzedaż, obsługę, windykację czy diagnostykę przez telefon. To zdecydowanie warsztaty dla Ciebie.

Zarejestruj się na BEZPŁATNY WEBINAR.
webrej


8 kwietnia – Kryzys to czas spojrzenia na swoją firmę z boku; prowadzący: Grzegorz Szeliga
Jeśli wziąłeś już głęboki oddech i powoli przyzwyczajasz się do zmian, wykorzystaj ten moment. Spójrz na swoją firmę z innej perspektywy i zwróć uwagę na procesy, które od dawna wymagały naprawy. Zadbaj o stabilność swojego biznesu. Zapraszamy wyłącznie właścicieli firm.

Zarejestruj się na BEZPŁATNY WEBINAR.

webrej


15 kwietnia – Opcje inwestycyjne platformy OVIGO; prowadzący: Dawid Szwugier
Poznaj modele biznesowe współpracy z nowoczesną platformą IPTV OVIGO. Sprawdź przewagi biznesowe, wygodę komunikacji i prognozy rozwoju. Zapraszamy wyłącznie właścicieli firm.

Zarejestruj się na BEZPŁATNY WEBINAR.

webrej


17 kwietnia – Rollowanie umów; prowadzący: Marcin Sławek
Chcesz wiedzieć jak przedłużać umowy i budować wierność Klientów? Podczas naszego spotkania pokażę Ci jak skuteczną komunikację z Klientem przekuć na stabilne relacje, które owocują lojalnością i kolejnymi umowami na długie lata. Wpisz te działania na stałe do swojej strategii. Zapraszam zarówno pracowników jak i właścicieli firm.

Zarejestruj się na BEZPŁATNY WEBINAR.

webrej