BlogBIG20200507d

Mamy już rok!

2 maja 2020 roku minął równy rok od dnia w którym założyliśmy OVIGO.

Tego dnia podpisaliśmy statut spółki Horyzont Media S.A., którą powołaliśmy do zbudowania platformy telekomunikacyjnej. Jest to data oczywiście symboliczna, bo pomysł oraz budowa koncepcji, a następnie prace nad OVIGO były prowadzone już dużo wcześniej.

Co udało się zrobić przez ten pierwszy rok?

Najważniejsze – OVIGO wystartowało!
W lutym tego roku pokazaliśmy naszą telewizję Abonentom i zaczęliśmy zawierać umowy z operatorami ISP. Nasza koncepcja modelu współpracy spodobała się rynkowi na tyle, że dzisiaj naszymi partnerami jest blisko 40 ISP z całej Polski.

Abonenci także przekonali się do OVIGO – ich liczba z tygodnia na tydzień rośnie.

Rok to moim zdaniem zbyt krótki okres na takie przedsięwzięcie, dużo pracy jeszcze przed nami – dlatego ciągle traktujemy naszą firmę jako startup.
Najważniejsze plany na najbliższe miesiące to rozszerzenie naszego portfolio urządzeń na których działa OVIGO (teraz są to STB Android i Android TV, Apple TV i telewizory smart LG), o najbardziej oczekiwane przez ISP i Abonentów telewizory Samsunga z systemem Tizen.

Poza tym pracujemy nad równoległym do aktualnie działającego modelem biznesowym, w którym ISP będzie mógł sprzedawać naszą usługę swoim Abonentom bezpośrednio razem z Internetem. Oprócz tworzenia rzeczy nowych, rozszerzamy skalę naszych aktualnych działań. Najbliższa przyszłość to lepszy marketing, komunikacja z Operatorami i Abonentami, nowe kanały w ofercie OVIGO oraz wiele innych ulepszeń i zmian.

Ponieważ – jak napisałem wyżej – nadal jesteśmy startupem (ale już zbudowanym i działającym – nie tylko takim na papierze), ciągle jesteśmy otwarci na współpracę z nowymi partnerami biznesowymi.

Tak jak zaplanowaliśmy rok temu, „na dniach” startujemy z nową subskrypcją akcji Spółki. Dlatego jeśli tak jak my czujesz, że OVIGO ma potencjał i chciałbyś wesprzeć nas inwestycją, a co za tym idzie mieć wpływ na rozwój naszej platformy – zapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycyjną. Szczegóły już wkrótce.

A jeśli jesteś Operatorem i jeszcze z jakiegoś powodu nie słyszałeś o naszej telewizji – skontaktuj się z nami! Opowiemy o tym czym jest OVIGO, będziesz mógł nasza telewizję przetestować i samemu się przekonać, nad czym pracowaliśmy ten ostatni rok.

A teraz idę kroić tort 😉


 

Czytaj także:
OVIGO NA LG SMART TV