BlogBIG20200528f

Od ponad dwóch lat iNEWS jest jednym z najchętniej czytanych przez Operatorów wydawnictw branżowych. Przyszedł czas, aby z tygodnika dla Operatorów przekształcił się w tygodnik współtworzony przez Operatorów.

Jak może zauważyliście na przestrzeni ostatnich kilkunastu wydań gościliśmy na naszych cyfrowych łamach wielu autorów. Specjalistów i ekspertów w swoich dziedzinach, których praca ma wpływ na codzienną działalność wielu z Was. Niektórzy z nich to dostawcy. Inni to specjaliści zarządzania, prawa, finansów. Jeszcze inni to Operatorzy, którzy za pośrednictwem iNEWS opowiadają swoje historie, dzieląc się z Wami subiektywnymi opiniami i doświadczeniem.

Od pewnego czasu otrzymujemy od Was informacje, z których dowiadujemy się, że wspomniane publikacje trafiają różnymi kanałami do osób spoza branży. I chociaż wydaje się ona hermetyczna to zmiany prawne, dynamika rozwoju i projekty, które dotyczą telekomunikacji znajdują swoje odzwierciedlenie w wielu innych branżach i codziennym życiu milionów Polaków.

Dlatego tak ważne są dla nas Wasze opinie, wskazówki i rady. Idąc za ciosem, począwszy od kolejnego wydania, dajemy Wam możliwość publikowania na łamach iNEWS. Może właśnie z sukcesem zakończyliście kolejny etap projektu? Może od dawna szukacie rozwiązania na prawne bolączki w Waszym regionie? Może chcecie zwyczajnie opowiedzieć swoją historię czy podzielić się błyskotliwym pomysłem czy rozwiązaniem w infrastrukturze? Nasza redakcja jest otwarta na Wasze pomysły, autorskie teksty i sugestie co do podejmowanych w naszym tygodniku tematów. Wesprzemy Was naszą edycją, korektę i odpowiednią oprawą. Zapraszam do nadsyłania materiałów TUTAJ.


 

Czytaj także:
POPC NASZ POWSZEDNI
O LUDZIACH, KOMPUTERACH I KOŃCU ŚWIATA