BlogBIG20200820c

Bilet na Hawaje niedługo zdrożeje!

Palmy, kokosy, sielska atmosfera i 4 gwiazdkowy hotel. Wyobraźcie sobie ile kosztowałaby taka wycieczka na Hawaje u jednego ze znanych operatorów turystycznych? Pewnie dużo, prawda?
Zespół wykonawczy 25 iNET Meetingu wychodzi z założenia, że w dzisiejszych, niepewnych czasach nie warto przepłacać. Proponujemy Wam wydarzenie w formule ALL INCLUSIVE w naprawdę niskiej cenie!

Jeśli wciąż zastanawiacie się nad wzięciem udziału w 25 iNET Meeting / OKTEL 6 to właśnie ten moment powinien stać się przełomowym! Tylko do 23 Sierpnia do 23:59 macie szansę na skorzystanie z opcji najtańszej wejściówki! Pozostało kilka dni, aby zapewnić sobie niezliczone godziny zabawy, nauki i towarzyskich rozmów za ułamek ceny wakacyjnego wypoczynku, na który w tym roku nie każdy mógł sobie pozwolić!
Bezpieczeństwo naszych pracowników, partnerów i klientów to w tym momencie rzecz najważniejsza. Nie wyobrażamy sobie organizacji konferencji w warunkach, które narażałyby nasze zdrowie, dlatego stosujemy się do szeregu zaleceń i obostrzeń przygotowanych przez Ministerstwo Rozwoju i Stacje Sanitarno-Epidemiologiczne.

Zastanawiasz się, czy nasz zespół robi wszystko, aby stworzyć dla Ciebie przyjazne, pewne, a przede wszystkim bezpieczne miejsce na Hawajach? Bez obaw – przeczytaj zalecenia do jakich się stosujemy https://inetmeeting.eu/bezpieczenstwo, a zaraz potem klikaj w link i dołączaj do pozostałych turystów, którzy już nie mogą doczekać się lotu na Hawaje.

rEJESTRACJA


 

Czytaj także:
VIDEORELACJA Z 24iNET Meetingu