Kampania reklamowa to często spore wyzwanie. Szczególnie gdy myślimy o swoim biznesie w skali mikro. Koszty, niezbędne środki i zasoby do przygotowania wysokiej jakości materiałów, wdrożenie, dystrybucja, itd. Na szczęście reklamowanie usług telekomunikacyjnych w lokalnej skali nie musi być ani trudne, ani kosztowne. Wystarczy skorzystać z projektu iBOOK realizowanego przez iNET GROUP w ramach wsparcia reklamowego dla Operatorów. Dzięki niemu otrzymasz regularnie paczkę personalizowanych materiałów reklamowych w formie plików do produkcji druku ulotek, plakatów i banerów oraz promocyjny film video! Jak to działa?

Decydując się na dołączenie do projektu iBOOK, oddajesz w zarządzanie swój firmowy profil facebook, na którym iNET GROUP zamieszcza do 12 postów miesięcznie, w tym 4 dedykowane o wskazanej przez Ciebie treści (promocje, nowe lokalizacje w zasięgu, itp.). Każdy z postów jest identyfikowany Twoim logotypem w profesjonalny i atrakcyjny sposób. Do każdego z nich dołączamy copywriting i każdy z nich promujemy w Twoim zasięgu z wykorzystaniem budżetu reklamowego, który jesteś gotów miesięcznie przeznaczyć na promocję. O szczegóły projektu iBOOK pytaj drogą mailową pod adresem a.bargielska@inetgroup.eu. To obecnie najtańsza i najlepiej przygotowana oferta na rynku, która od ponad roku skutecznie wspiera dziesiątki Operatorów w Polsce.

BEZPŁATNE MATERIAŁY

Wszyscy Operatorzy w projekcie iBOOK raz na kwartał otrzymują możliwość przygotowania przez iNET GROUP dedykowanych plików produkcyjnych, dopasowanych do ich oferty, cenników, firmowych kolorów i identyfikacji. W skład dodanej do iBOOK paczki wchodzą ulotki, plakaty, banery oraz film video.