Szanowni Państwo, dokładnie tydzień temu na łamach naszego tygodnika iNEWS mogliście przeczytać autorską publikację Marcina Sławka (klik), który po 3 latach tworzenia tygodnika przekazuje stery w kolejne ręce. 

Od 1 kwietnia 2021r. redaktorem naczelnym zostaje Paweł Kucięba, obecny Dyrektor Operacyjny w iNET Group, którego przygoda z pomarańczowym puzzlem iNET Group trwa nieprzerwanie od ponad 4 lat. Przejęcie iNEWS to proces cykliczny, który trwa od stycznia bieżącego roku. Autorskie teksty, pomoc przy redagowaniu, czuwanie nad składowymi mailingu, a teraz nadzór nad wszystkimi pozostałymi procesami oraz wysyłką – proces długi, ale w pełni przemyślany. 

Oficjalny wstęp załatwiony, przejdźmy do wypowiedzi osobistej.

Zapewne zastanawiacie się czy tygodnik na tym skorzysta? Działania, które zaplanowałem i zdecydowałem się cyklicznie wdrażać dążyć będą do tego, aby jeszcze bardziej zwiększyć zasięgi naszego newslettera. Stałe poszerzanie bazy, aktualizacja adresów mailowych właścicieli, managerów i kadry zarządzającej – to właśnie ten ruch spowoduje wystrzelenie czytelności wśród osób decyzyjnych.

Pierwsza, bardzo istotna zmiana, którą udało mi się wprowadzić to adres domeny. www.inetgroupinews.com jest adresem nieco za długim, prawda? Od teraz z powodzeniem możecie używać w przeglądarce krótszego www.inews.pl – mała zmiana, a cieszy, prawda?

iNEWS to jakość sama w sobie. Cotygodniowy przegląd nowości i ważnych aktualności branżowych. Minimum 4 tematy w każdym z naszych mailingów – naprawdę warto nas śledzić. 

Moja całkowicie prywatna opinia jest taka, że nie potrzebujecie zapisywać się do kilku, albo czasem nawet kilkunastu mailingów różnych korporacji. Nasi eksperci śledzą na bieżąco wydarzenia Was interesujące i w przystępnej pigułce opracowują je, aby w każdy czwartek przekazać na Wasze skrzynki mailowe w prostej, czystej formie. To naprawdę proste!

Sam tygodnik otrzyma jedynie niewielkie, kosmetyczne zmiany, z opracowaną szatą graficzną, która w formie górnej, tytułowej belki w każdym mailingu pozostanie taka sama. Ma to na celu ułatwić Wam selekcję maili już na pierwszy rzut oka. Otwierając „iNEWS” od razu zobaczycie tytułowy banner, który z czasem stanie się dla Was synonimem jakości. Wystarczy jeden ruch myszką, ponieważ aktualne teksty będą stale dostępne poniżej wspomnianej koncepcji wizualnej.

Chcesz do nas dołączyć? Nic prostszego!

Chcę dostawać iNEWS na swoją skrzynkę – kliknij

Mam pomysł na tekst, chcę być częścią tygodnika – kliknij


Czytaj także:
1,2 miliona w 3 lata