~Robert Lis, iNET Group

Podsumowując ten miesiąc szkoleniowy jestem bardzo szczęśliwy, że mogę je dla Was organizować. Na prawdę nie spodziewałem się tak dużego zainteresowania z Waszej strony. To pokazuję mi, że nie ma co odpuszczać tylko działać dalej 🙂 

W tym miesiącu widzieliśmy się na dwóch szkoleniach SEP, do tego patrzeliście z góry na szkoleniu wysokościowym oraz zorganizowaliśmy szkolenia sprzedażowe oraz zarządzające. Pozwólcie, że przy nich właśnie się zatrzymam.

Jedno z nich skierowaliśmy dla kadry kierowniczej oraz właścicieli firm. Udało nam się spotkać w salce szkoleniowej iNET Group, gdzie mogliście uczestniczyć w warsztatach pod tytułem „Skuteczny Manager w czasach zmian”. Pomimo, iż szkolenie było płatne, cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem, w skutek czego nasza sala była wykorzystana w stu procentach. Uczestnicy opuszczając ją wynieśli sporo przydatnej wiedzy, zupełnie nowego spojrzenia na zarządzanie zespołem oraz wiele innych przydatnych aspektów poruszanych na warsztatach. 

Kolejne szkolenie, które przyciągnęło wielu uczestników odbyło się również w formie warsztatów, z tym, że w wersji online. 

Tutaj postawiliśmy na uzbrojenie w wiedzę Waszych doradców klientów oraz obsługę biura klienta. 

Szkolenie zorganizowaliśmy całkowicie bezpłatnie dla członków iNET Group. Ten zabieg pokazał nam, że warto inwestować w rozwój Waszych firm.

Dlatego będziemy kontynuować organizację bezpłatnych szkoleń dla Operatorów, z którymi ściśle współpracujemy. 

Już w kwietniu będziemy chcieli poruszyć kolejne tematy, które zapewne znajdą odbiorców wśród Was. 

Pamiętajcie jednak, że miejsca są ograniczone! Szkolenia są zawsze prowadzone w postaci warsztatów, dlatego cenimy sobie małe grupy, aby wynieść z nich jak najwięcej informacji i wiedzy.

Chcecie się załapać na płatne oraz bezpłatne szkolenia? Nic prostszego – czytajcie iNewsy, obserwujcie publikacje i się zapisujcie 🙂 

Jeżeli nie jesteś członkiem iNET Group, a chciałbyś skorzystać z darmowych, szkoleń odezwij się do mnie robert.lis@inetgroup.eu

Pokażę Ci również inne korzyści z przystąpienia do naszej grupy. Do zobaczenia!