~Grzegorz Szeliga, iNET Group

Witam Was serdecznie kolejny raz. To już druga edycja Wirtualnego Kongresu Przedsiębiorców Telekomunikacyjnych, w jeszcze lepszej, ewolucyjnej formie. 

Tym razem nie podzieliliśmy kongresu na dni poszczególnych organizacji, tylko zacieśniając współpracę organizacyjną z KIKE i Mediakom ułożyliśmy agendę wypełnioną po brzegi tematami ważnymi dla branży w tym półroczu. 

Skupiliśmy się przede wszystkim na agendzie, jako że to prelekcje są wg Was najważniejsze podczas Kongresu – tak więc jak już sami zauważyliście ten Kongres to naprawdę ogrom wyspecjalizowanych prelekcji.

Poruszamy przede wszystkim temat zmian w prawie telekomunikacyjnym, pomimo, opóźnień prace nad PKE trwają i kolejne etapy są zamykane – warto być na bieżąco w tym temacie. Nie zapominamy też o ostatnich decyzjach w sprawie słupów, regulacjach stawek FTR i innych ważnych dla branży orzeczeniach. Nie zabraknie znakomitych gości – to wszystko w agendzie wydarzenia.

Ze swojej strony chciałbym Was zaprosić na równie ciekawe wystąpienia w innych tematach – m.in.:

23.04 Andrzej Koniuk i Dominik Jaworski wytłumaczą zawiłości finansów w kontekście działalności ISP, temat jest wysoce skomplikowany, natomiast pozwala dostrzec wartości w firmie inne niż tylko kilometry kabli i liczba zakończeń sieci. Wiem z doświadczenia, że potrafią znaleźć kilkadziesiąt procent dodatkowej wartości w przedsiębiorstwie, którym się zajmują. Warto posłuchać.
22.04 Grzegorz Skiera z SILENCE opowie o tajnikach SEO i pozycjonowania – jego prelekcja była jedną z najlepszych na zeszłorocznym MITINGO, kontynuujemy ten temat, wiele zostało do powiedzenia.
22.04 Specjaliści z firmy Paralela opowiedzą co nieco o tajnikach brandingu, wiedzą co mówią, ponieważ to właśnie oni stoją za brandingiem tej edycji WKPT.

Ponadto jak na każdej edycji naszych wydarzeń coś ciekawego będzie miał dla Was Michał Latuszewski z KLARP, Piotr Pytel z Twoi eksperci, Dawid Szwugier z OVIGO, Robert Lis z zespołu iNET Group, Magdalena Kucharzewska z 4change, a także moja skromna osoba – w zakresie podsumowania ostatniego roku w iNET. Roku który był pełen wyzwań i zmian, roku nietypowej działalności. Powiem też trochę o dalszym rozwoju, ponieważ co nas nie zabija to nas wzmacnia – idziemy w 2021 z nowymi siłami.

Mam nadzieję, że wirtualizacja konferencji branżowej nie wpłynie na odbiór przekazywanych informacji, oraz że następne spotkanie będzie już możliwe w wyczekiwanej, realnej formie.