Branża telekomunikacyjna to stały rozwój, o czym wszyscy doskonale wiemy. Operatorzy zwiększają swoje zasięgi, atakują nowe rynki i branże, wprowadzają do oferty nowe produkty. Za sprawą rozwoju rynkowego jak i ciągłego rozszerzania portfolio swoich projektów dotrzymujemy tempa i zwiększamy możliwości jak i potencjał zespołu iNET Group. 

Z początkiem tego miesiąca dołączył do nas Bartłomiej Rataj, który w naszej firmie zajmie się czuwaniem nad Waszymi potrzebami. 

Pierwszy kontakt w naszej firmie? – To właśnie Bartek, którego głos już niebawem będzie Wam doskonale znany za sprawą setek telefonów wykonywanych w każdym miesiącu.

Chcecie poznać go lepiej już teraz? Przeczytajcie co sam o sobie pisze:

„Słowem klucz w relacjach z potencjalnymi klientami jest dla mnie zaufanie, które buduję już od pierwszego kontaktu. Pracowałem w branży Operatorskiej, teraz przyszedł czas na iNET Group, gdzie chciałbym wykorzystać posiadane umiejętności i rozwijać się w całkowicie nowych obszarach. Moją pasją są podróże (kocham morze i zwiedzanie nowych miejsc) oraz literatura, która pomaga mi zmienić sposób patrzenia na różne rzeczy. Pozwala zobaczyć świat oczyma innych, z innej perspektywy. Jestem także gadułą, która bardzo lubi kontakt z ludźmi.”

Bartłomiej Rataj
Specjalista ds. obsługi klienta
tel: 575 906 990
mail: b.rataj@inetgroup.eu

Bartek, witamy na pokładzie, ~Redakcja iNEWS