~Robert Lis, iNET Group

SEP 1kV

Zaczniemy od szkolenia SEP do 1kV G1/G2 – jak zawsze w wersji online. Szkolenie oraz egzamin w ten sam dzień na platformie Skype. Jeżeli kończy Ci się ważność uprawnień, bądź chcesz aby Twój pracownik nabył nowe umiejętności zapraszam do rejestracji – FORMULARZ REJESTRACYJNY. 

Szkolenie odbędzie się 14 maja 2021r.
Cena za osobę 400zł netto 


Szkolenie wysokościowe

Następnie trochę się powspinamy w Chorzowie, więc nie czekaj, wskakuj w luźne ciuchy i sprawdź się m.in. na ściance wspinaczkowej. Sprzęt alpinistyczny jest na miejscu – nie musisz brać swojego. Zapraszam do zapisów na szkolenie wysokościowe FORMULARZ REJESTRACYJNY.

Szkolenie odbędzie się 18 maja 2021 r. 
Cena szkolenia – 399zł netto/osoba

Po wysiłku fizycznym nadejdzie pora na dawkę wiedzy dla Twoich pracowników z biura obsługi klienta oraz handlowców. 


Szkolenia BOK

W pierwszym etapie wejdziemy z darmowym szkoleniem dla członków iNET Group. Szkolenie pt. „Podstawowe techniki sprzedaży „, poprowadzi je już Wam znana Magdalena Serafin. 20 maja o godzinie 9:00 na platformie Zoom. Miejsca ograniczone – zapisz się już dziś! FORMULARZ REJESTRACYJNY 

Następnie 25 maja ruszymy na przód i porozmawiamy o tym „Jak wyprzedzać potrzeby i pytania klientów”. Tutaj będziemy mogli określić własny potencjał sprzedażowy, ponadto utrwalimy sobie umiejętności dobrej rozmowy oraz storytellingu. Szkolenie poprowadzi firma 4change. Cena za szkolenie to jedyne 399zł netto za osobę. Zapraszam do zapisów pod linkiem FORMULARZ REJESTRACYJNY


Jeżeli potrzebowalibyście przeszkolić większą grupę pracowników, bądź termin Wam nie odpowiada – napisz do mnie na robert.lis@inetgroup.eu, spróbuję zorganizować specjalnie dla Was takie szkolenie. Do zobaczenia !