~Grzegorz Szeliga, iNET Group

Witajcie.
Piszę do Was jeszcze na świeżo, po zakończeniu drugiej edycji wirtualnego Kongresu Przedsiębiorców Telekomunikacyjnych. 

Drugiej edycji Kongresu, który gdyby nie rok pandemii nie musiałby się wydarzyć. Ale jak czasem przywołuję klasyka – problem to szansa w przebraniu.

O samym Kongresie świetnie napisał Marek Nowak – był na tych wszystkich prelekcjach, odwiedził wszystkie sale i spisał dla Was wszystkie najważniejsze elementy, a nawet zrobił parę „zdjęć”. Jego tekst jest dostępny tutaj => Kliknij!

Natomiast ja jestem dumny z dwóch rzeczy. Z Was – uczestników, którzy wybraliście z wielu aktywności w Waszym napiętym terminarzu właśnie przybycie na wirtualną wyspę Avatarland. Oraz z organizacji Kongresu. To była naprawdę dobra współpraca i widać, że zgoda buduje. Trzy organizacje – Związek Pracodawców Mediów Elektronicznych i Telekomunikacji Mediakom, Krajowa Izba Komunikacji Ethernetowej i iNET Group, który mam przyjemność reprezentować, bez większych problemów dogadały się w sprawie wspólnego wydarzenia. Zespoły Organizatorów wykonały tytaniczną pracę, tak razem w Radzie Programowej, jak i osobno podczas realizacji przydzielonych zadań. Efektem była rewelacyjna agenda oraz dobrze przygotowane wydarzenie. 

Podoba mi się ten efekt synergii i to, co dało się razem osiągnąć. Tym razem nie był to już zlepek dni sygnowanych każdą organizacją, tylko w pełni wspólne wydarzenie, co jak widać tylko pomogło.

Kamienie milowe osiągnięte podczas tego wydarzenia będą miały znaczenie dla całej branży, a problemy które zostały zaznaczone w dyskusjach i panelach już zmierzają do próby rozwiązania. To wielki sukces, szczególnie w kontekście trudnej formy online. 

Tak więc z tego miejsca dziękuję Organizatorom. Dziękuję ekipie technicznej. Dziękuję Wam, uczestnikom wydarzenia. 

I zapewniam, że to nie ostatnie takie!
Do zobaczenia!