Uwaga Piraci! Już o północy 28.05 Ruszamy z wyczekiwaną REJESTRACJĄ na 26 iNET Meeting 22-24 września 2021 Hotel STOK Wisła! Ostatnie branżowe wydarzenia online stworzyły lukę w budowaniu BEZPOŚREDNIEJ relacji pomiędzy Operatorami a dostawcami. 

Dlatego tym razem wracamy do sprawdzonej formuły konferencyjnej! 

Jak co roku przygotowaliśmy dla Was szereg rozwiązań na wszelkie palące potrzeby i wyzwania branży w obszarach: zwiększania lokalnej konkurencyjności i podnoszenia bezpieczeństwa Waszego biznesu, rozwoju osobistego i rozwoju Waszych firm. 

Znając potrzeby Operatorów, wraz z dostawcami usług i technologii zaprezentujemy wam premierowe rozwiązania, unikalne usługi oraz aktualizacje w zakresie istniejących oraz nowych gadżetów, na które tak wszyscy czekamy.

Każdy, kto dwa lata temu bawił się razem z nami w Hotelu STOK w Wiśle poczuje się znów jak u Siebie za sprawą niepowtarzalnego klimatu tego miejsca! Pięknie odnowione wnętrza hotelu łączą luksusowy klimat z domową, przyjemną atmosferą.

Reagując na Wasze opinie, którymi dzielicie się z nami na bieżąco, postanowiliśmy wrócić z rejestracją czym prędzej!

Bezpieczny port, rajska wyspa, piraci i wszechobecny szlak morski to przewodni klimat 26 iNET Meetingu, który odbędzie się 22-24 września 2021 w Hotelu STOK w Wiśle! 

Jeśli nie złożyłeś rezygnacji udziału w naszym wydarzeniu – Twoja wejściówka w formie 1:1 przechodzi na obecny 26 iNET Meeting z poprzedniej, pechowej edycji!

Pamiętaj, że jeśli jesteś członkiem iNET Group przysługuje Ci BONIFIKATA w wysokości 498 zł netto obniżająca koszt Twojej wejściówki do 1zł! Wystarczy, że na samym dole formularza rejestracyjnego zaznaczysz odpowiednią opcję, a my zajmiemy się resztą!

Dołącz do morskiej przygody branży ISP i pokaż silne strony swojej oferty.

Okręt piratów czeka na Ciebie! Kliknij poniżej i dołącz do nas!

*Rejestracja startuje 28.05.2021 o godzinie 00:01

*Rejestracja startuje 28.05.2021 o godzinie 00:01