„Twoja Firma jest dużo warta! Ale czy wiesz dlaczego?”

To pytanie, będzie nam towarzyszyć podczas rozmowy finansistów. Andrzej Koniuk i Dominik Jaworski podeszli do tematu przewrotnie: wiemy przecież i na co dzień możemy obserwować, że nasze firmy mają swoją wartość, którą potwierdza rynek. Ale co na nią wpływa? Żeby było nieszablonowo- tym razem skupią się na pozafinansowych czynnikach, które wpływają na cenę. Czyli pytanie: co można “pokazać” poza dokumentami finansowymi by przedstawić się inwestorowi z jak najlepszej strony?  

Myślenie przez pryzmat wartości, jest z kolei potrzebne w przypadku, kiedy planujesz nowe przedsięwzięcie, w którym nie można się oprzeć na historii finansów. To również będzie przedmiotem rozmowy. 

Jest świat, który się łączy z tymi zagadnieniami w sposób naturalny. To instytucje finansowe, które oferują finansowanie dłużne. Część osób zadaje sobie pytanie: dlaczego Oni dają nadzwyczaj wysokie kredyty wybranym przedsięwzięciom? Banki kojarzymy ze spojrzeniem na cyferki, ale choć jest powiedzenie, że “na wyciągach bankowych nie ma miejsca na piękne słowa”, to prelegenci pokażą, czy jest to powiedzenie aktualne. 

Zapraszamy 23.09 w godzinach 17:25-18:15 do Sali Prelekcyjnej na prezentację Andrzeja Koniuka oraz Dominika Jaworskiego!