~Filip Bielicki, Protecti

Cześć, koniec roku u Operatorów ISP zazwyczaj bywa bardzo zajęty i trudno jest znaleźć chwilę czasu aby pomyśleć o czymś nowym na Nowy Rok.Dlatego piszemy do Ciebie już teraz abyś miał czas wszystko poukładać i przygotować się do wprowadzenia ciekawego produktu do swojej oferty w przyszłym rokujeśli gdzieś umknęły Ci nasze wcześniejsze maile lub w ogóle o nas nie słyszałeś – nic nie szkodzi. Oto co na Święta i Nowy Rok przygotowaliśmy dla Ciebie w Protecti:

– 11 stycznia 2022 od godziny 10:00 do 11:00 organizujemy Spotkanie Online na którym pokażemy  Ci nasz najnowszy produkt – router WiFi Protecti Opowiemy o nim od strony użytkowej, technicznej i handlowej, a chętnych zapiszemy na testy.

Pierwsze w Nowym Roku Spotkanie Protecti odbędzie się na naszej platformie Teams i potrwa nie dłużej niż godzinę. Nie prowadzimy rejestracji. Wystarczy kliknąć w link 11.01.2022 o 10:00 (spotkanie będzie rejestrowane, więc jeśli nie zdążysz podzielimy się z Tobą materiałem video)

Oto link do spotkania na Teams: Kliknij!

– w grudniu i do końca I kwartału 2022 w Protecti trwa Świąteczno – Noworoczne PROMO – oznacza to, że wszystkie routery i subskrypcje przeceniliśmy w kanale hurtowym ISP.  Takich cen w Protecti jeszcze nie było!  

Dla każdego uczestnika webinaru przewidzieliśmy bonus w postaci Vouchera ISP który obniży wartość wszystkich Twoich zamówień już teraz – zarówno dla routerów jak i subskrypcji.

Jeśli nie chcesz czekać do Spotkania online i zdobyć voucher wcześniej – zgłoś się do nas na kontakt@protecti.pl i w tytule maila wpisz hasło PROTECTI ISP. W wiadomości zwrotnej odeślemy Ci voucher oraz specjalny cennik na bazie którego zrobisz u nas zakupy

Masz pytania? Wyślij do nas maila na kontakt@protecti.pl