ziś już nikogo nie dziwi koronawirus i jego podgatunki; co kilka miesięcy pojawia się nowa „fala” wirusa, nie licząc zwykłych chorób, takich jak grypa, ostra wirusowa infekcja dróg oddechowych, rozstrój żołądka itp. 

Znaleźliśmy jednak niedrogi i skuteczny sposób na pozbycie się większości szkodliwych zarazków i wirusów znajdujących się na Twoich rzeczach, ubraniach i urządzeniach w domach, mieszkaniach i biurach. Metoda ta polega na sterylizacji i skutecznej dezynfekcji pomieszczeń za pomocą promieniowania ultrafioletowego, które stwarza warunki niekorzystne dla bytowania i rozmnażania się wirusów i szkodliwych mikroorganizmów.

Sterylizacja i skuteczna dezynfekcja pomieszczeń

Po pierwsze, trochę fizyki. Do Ziemi docierają ze Słońca promienie o różnej długości fali. Niektóre z nich to spektrum światła widzialnego. Są to promienie o długości fali 400-700 nm. Te dłuższe to promienie IR, a te krótsze to promienie UV.

Promienie UV docierające do powierzchni Ziemi dzielą się na trzy grupy:

  • Grupa A – promieniowanie długofalowe, 320-400 nm, ponad 98% całkowitego ultrafioletu słonecznego. Promienie te są stosunkowo bezpieczne dla ludzi;
  • Grupa B – promieniowanie o średniej długości fali, 280-320 nm. Promienie te w umiarkowanych dawkach wytwarzają w organizmie witaminę D – substancję kluczową w zapobieganiu krzywicy u dzieci. Promienie o tym spektrum mogą zabić niewielką liczbę pierwotniaków;
  • Grupa C – promieniowanie krótkofalowe, 100-280 nm. Działa destrukcyjnie na mikroorganizmy i człowieka. To właśnie te promienie są doskonale pochłaniane przez komórki mikroorganizmów. W wyniku tego DNA wirusów i bakterii zostaje uszkodzone, oddychanie komórkowe zostaje zatrzymane, a rozmnażanie jest uniemożliwione. Wystarczy włączyć na chwilę lampę UV w pomieszczeniu, a wszystko w nim stanie się sterylne. Proste i szybkie, dlatego lampy bakteriobójcze i kwarcowe rozpowszechniły się w medycynie.

Promieniowanie UVC

Promieniowanie UVCNasi koledzy z firmy 59S SunClean opracowali proste i skuteczne rozwiązanie – żarówki bakteriobójcze i oświetlenie biurowe z diodami ultrafioletowymi, które tworzą nieprzyjazne środowisko dla szkodliwych bakterii i zarazków, niszcząc je w ten sposób poprzez sterylizację pomieszczenia.

59S SunClean

SunClean 59S

SunClean 59S59S SunClean jest liderem i pionierem w branży sterylizacji UVC LED. SunCleanjest zaangażowana w rozwój, innowacje i koncentruje się na wykorzystaniu najnowszej technologii UVC z łatwymi w użyciu urządzeniami (zintegrowane chipy LED UVC o długiej żywotności). Dzięki odwadze, entuzjazmowi, oryginalnemu myśleniu i niezależnej linii produkcyjnej, 59S poprawiła zdolność do innowacji technologicznych w inteligentnych urządzeń, dezynfekcji i oświetlenia, aby dać Ci możliwość dezynfekcji rzeczy w najbardziej wygodny sposób i za rozsądną cenę.

Produkty SunClean są całkowicie wolne od ozonu, substancji chemicznych i przyjazne dla środowiska. Produkty 59S SunClean obejmują produkty dla mamy i dziecka, telefony komórkowe, okulary, odzież, biżuterię, serie medyczne, serie dla domu, serie kosmetyczne, serie podróżnicze. Produkty 59S SunClean są testowane pod kątem skuteczności i posiadają pełne raporty z badań, takie jak SGS, FDA, EPA, CE, BSCI itp.

Jak zwalczać wirusy i zarazki?

W rzeczywistości walka z wirusami i szkodliwymi zarazkami jest bardzo łatwa – wystarczy przestrzegać dobrych praktyk higieny osobistej i stosować się do zaleceń ministerstwa zdrowia. Aby sterylizować pomieszczenia, wystarczy wymienić żarówki w mieszkaniu, domu lub biurze.

59S SunClean oferuje dużą ilość konwencjonalnych żarówek i lamp biurowych z wbudowanymi diodami UVC LED, które pomogą Ci pozbyć się szkodników i wysterylizować pomieszczenia, rzeczy i urządzenia, które znajdują się w strefie działania światła diodowego.