Za darmo nie umarło…

Za darmo nie umarło…

Mimo, że za oknem pojawiło się dodające nam energii słońce, jesteśmy świadomi, że w świecie biznesu nie wszystko jest takie kolorowe.

Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów stworzyliśmy program lokalnych strategii reklamowych iBOOK, który pomoże Wam dotrzeć do większej ilości odbiorców. To wszystko w przystępnej cenie dostosowanej do każdego klienta. Korzystając z naszych usług oszczędzacie czas, ograniczacie obowiązki swoich pracowników oraz co najważniejsze w obecnych czasach, redukujecie wydatki swojej działalności.

Dołączając do szerokiego grona naszych klientów, oddajecie w zarządzanie swój firmowy profil Facebook, na którym iNET GROUP w każdym miesiącu zamieszcza 8 postów ogólnych oraz 4 dedykowane o wskazanej przez Was treści. Każda grafika jest identyfikowana logotypem firmy w sposób ciekawy, jak i fachowy. Do każdego z postów przygotowywany jest copywriting przez dedykowanego pracownika.

W cenie naszej usługi otrzymujecie również:

  • 1 projekt ulotki,
  • 1 projekt plakatu,
  • 1 projekt banneru.

Dostępne są 2 style grafik, dlatego dajemy Ci wybór. Zdecydujesz, który styl bardziej pasuje do Twojej działalności – realistyczny bądź rysunkowy. 

Nasz zespół przez cały miesiąc poprowadzi Twoje Social Media w profesjonalny, przebojowy sposób. Dodatkowo zyskasz od nas darmowy projekt wybranej ulotki, którą przekażesz swoim klientom.

Przed zakończeniem testowego okresu odezwiemy się do Ciebie, aby poznać Twoją opinię i zaproponować przejście na czasową umowę w gorącej, promocyjnej cenie! 

Chyba, że stwierdzisz, iż nasza obsługa nie jest dla Ciebie – wtedy umowa zwyczajnie wygaśnie. 

Proste, prawda?

Wybierz naszą ofertę, dołącz do grona zadowolonych klientów i przekonaj się, że iBOOK usprawni działanie Twojej firmy.

%d bloggers like this: