Dziękujemy za zaproszenie na 19 edycje Konferencji Technik Szerokopasmowych, która odbyła się w dniach 21-22 czerwca w Gdyni! To inspirujące spotkania, rozmowy z praktykami, możliwość zapoznania się z najnowszą technologią w dedykowanym showroomie oraz networking.

KTS to jedna z najważniejszych konferencji technologicznych w Polsce dla operatorów telekomunikacyjnych, kablowych, data center oraz ISP. Co roku gromadzi najważniejszych przedstawicieli branży z kraju oraz gości zagranicznych, którzy rozmawiają o wyzwaniach i kierunkach rozwoju rynku telco.

Tegoroczne wydarzenie to przede wszystkim skupienie się na rynku nowych technologii i współpracy Vector Solutions z Deepomatic liderem w dziedzinie wizualnej automatyzacji dla telekomunikacji. 

Nie jest to już marzeniem naszej przyszłości, ale realną zmianą, w której na co dzień uczestniczymy. AI pojawia się w polskich placówkach medycznych, rozwijana jest w eCommerce, pokonuje mistrzów świata w brydżu. Jednak jakie niesie ze sobą ograniczenia i w jaki sposób wpływa na rozwój naszej branży? O tym mogliśmy posłuchać na KTS!

Obie wspomniane firmy planują wprowadzić na polski rynek rozwiązanie oparte na sztucznej inteligencji, wykorzystujące technologię rozpoznawania obrazu, przyspieszając tym samym wdrożenia rozwiązań światłowodowych w naszym kraju.

Pisaliśmy o tym w poprzednich wydaniach tygodnika iNEWS – kliknij tutaj!

Samo wydarzenie to jak zwykle najwyższy poziom merytoryki, spotkań i szeroko pojętej zabawy. Udana wieczorna aktywna integracja w browarze port Gdynia przejdzie do historii! Naprawdę wiele się działo!

Dziękujemy za możliwość spotkania ponad 300 uczestników i wymiany doświadczeń. 

Do zobaczenia za rok!