Jeśli wybieracie się na najbliższą konferencję iNET Meeting, która startuje już 10 października w Zakopanem nie powinniście omijać stoiska net360!

Silny skład osobowy z pewnością da się zauważyć niemal w każdym miejscu Hotelu Kasprowy Zakopane. Znacie ich doskonale, więc z odnalezieniem nie będzie najmniejszego problemu.

Warto porozmawiać, warto dowiedzieć się czym jest net360 i dlaczego powstał. Warto także chwilę usiąść i poprosić o specjalną naklejkę w formie żetonu. Uwierzcie, przyda się Wam i przybliży do ewentualnej wygranej. Szczegóły w torbie konferencyjnej!

net360 – dlaczego powstał?

iNET Group sp. z o.o. i FIONE Sp. z o. o. współpracują właściwie od czasu powstania grupy. Wieloletnie doświadczenie FIONE w rozwoju systemu NET47 wsparte bezpośrednią relacją z setkami firm grupy iNET pozwoliło na dokonanie następnego kroku. Na bazie ponad dekady doświadczeń w branży ISP stworzyliśmy specyfikację wyjątkowego narzędzia – net360 to przyszłość systemów zarządzania. Postawiliśmy na zaadresowanie większości (a może i wszystkich) potrzeb i procesów u operatora ISP – my także jesteśmy operatorem. 

net360 – czy jest dla mnie?

Gotowe rozwiązanie kierujemy do operatorów o dowolnej wielkości. Wszystkie niezbędne narzędzia zintegrowane zostały w jednym systemie. Zarządzanie usługami, sprzedażą, zespołem, raportowanie, windykacja, statystyki – wystarczy jedno kliknięcie! Pamiętaj także, że wygodny model współpracy net360 nie obciąża Twojego budżetu, a z powodzeniem generuje zwiększone zyski w Twojej firmie!

net360 – to WY

Budujcie z nami sekcję FAQ, zgłaszajcie potrzeby, funkcjonalności i niezbędne integracje. System jest dla Was i to Wam ma najlepiej służyć.

To dla Ciebie za mało? Odezwij się do Tomasza Myśliwca – tomasz@net360.pl / 32 777 43 33