Jak zapewne doskonale wiecie iNET Group od lat z sukcesami współpracuje z firmą FIONE odpowiedzialną za wdrażanie systemu net360! Jest nam niezmiernie miło już teraz ogłosić, że przedstawiciele i opiekunowie systemu dołączą do szerokiego grona wystawców 29 konferencji iNET MEETING 2023-05-08/10 HOTEL STOK**** WISŁA!

Zanim jednak opublikujemy oficjalną mapę wystawców już teraz chcemy zaprosić Was na stanowisko numer B23. Eksperci z ramienia firmy pomogą Wam poznać najnowsze i najbardziej zaawansowane funkcje net360!

Wiele osób zapewne system zna doskonale, ale powiększające się grono odbiorców tygodnika iNEWS jak i duża liczba nowych gości naszych konferencji z pewnością chętnie zapozna się z pigułką na ich temat. Zatem zaczynamy:

net 360 – Rewolucja w systemach dla ISP! Zarządzanie przedsiębiorstwem telekomunikacyjnym jeszcze nigdy nie było tak proste.

net360 – dlaczego powstał?

iNET Group sp. z o.o. i FIONE Sp. z o. o. współpracują właściwie od czasu powstania grupy. Wieloletnie doświadczenie FIONE w rozwoju systemu NET47 wsparte bezpośrednią relacją z setkami firm grupy iNET pozwoliło na dokonanie następnego kroku. Na bazie ponad dekady doświadczeń w branży ISP stworzyliśmy specyfikację wyjątkowego narzędzia – net360 to przyszłość systemów zarządzania. Postawiliśmy na zaadresowanie większości (a może i wszystkich) potrzeb i procesów u operatora ISP – my także jesteśmy operatorem. 

net360 – czy jest dla mnie?

Gotowe rozwiązanie kierujemy do operatorów o dowolnej wielkości. Wszystkie niezbędne narzędzia zintegrowane zostały w jednym systemie. Zarządzanie usługami, sprzedażą, zespołem, raportowanie, windykacja, statystyki – wystarczy jedno kliknięcie! Pamiętaj także, że wygodny model współpracy net360 nie obciąża Twojego budżetu, a z powodzeniem generuje zwiększone zyski w Twojej firmie!

net360 – to WY

Budujcie z nami sekcję FAQ, zgłaszajcie potrzeby, funkcjonalności i niezbędne integracje. System jest dla Was i to Wam ma najlepiej służyć.

To jeszcze nie koniec!

Zachęcamy do śledzenia tygodnika iNEWS. Wraz z Tomaszem Myśliwcem – Specjalistą ds. sprzedaży firmy FIONE przygotowujemy dla Państwa cykl publikacji, które pomogą zrozumieć działanie systemu. Pozwolą na jeszcze lepsze poznanie go, a na samym końcu – pokażą warianty, dzięki którym staniecie się kolejnym zadowolonym klientem dołączając do ich szerokiego grona!