SOLUTIONS CAMP to praktyczne warsztaty poświęcone innowacyjnym rozwiązaniom zmieniającym oblicze rynku telco, które umożliwiają świadczenie nowoczesnych usług przez operatorów. To okazja do swobodnej wymiany doświadczeń, możliwość testowania urządzeń w ich naturalnym środowisku oraz inspirujące dyskusje na tematy związane z najważniejszymi technologiami dla branży.

fot. VECTOR SOLUTIONS

iNET Group brał czynny udział w SOLUTIONS CAMP Roadshow, czyli nowej serii spotkań w całej Polsce dedykowanej operatorom telekomunikacyjnym. To wyjątkowe wydarzenia, w czasie których w kompleksowy sposób prezentowane są najnowsze rozwiązania. Organizatorzy dzielą się wiedzą, odpowiadając na potrzeby i problemy rynku ISP.

Organizatorem wydarzenia jest firma VECTOR SOLUTIONS, która projektuje i wdraża nowoczesne rozwiązania ICT. Firma specjalizuje się w cybersecurity, networking & communication, infrastrukturze IT & cloud, sieci dostępowych.

SPECJALNIE DLA WAS WRAZ Z FIRMĄ VECTOR SOLUTIONS PRZYGOTOWALIŚMY WYJĄTKOWĄ OFERTĘ:

Ceny z załączonej prezentacji dotyczą zamówienia jednego kartonu sprzętu. Każda większa ilość będzie miała lepszą cenę. Towar dostępny w magazynie!