Teltonika Networks – zapoznaj się z ofertą 2023!

Teltonika Networks – zapoznaj się z ofertą 2023!

NASZ CEL

Opracowując nasze produkty, skupiamy się przede wszystkim na trzech głównych filarach – niezawodności, bezpieczeństwie i łatwości użytkowania. Wierzymy, że te elementy są niezbędne dla powodzenia każdego projektu IoT.

NIEZAWODNOŚĆ

Niezawodność jest jednym z głównych obszarów zainteresowania przy projektowaniu produktów w Teltonika Networks. Mamy wieloletnie doświadczenie w produkcji urządzeń przemysłowych, które są w stanie wytrzymać najbardziej rygorystyczne środowiska i zapewniają ciągłość połączenia przy wielu scenariuszach tworzenia kopii zapasowych.

BEZPIECZEŃSTWO

Zapewniamy najwyższy poziom Teltonika Networks, przeprowadzając okresowe aktualizacje ograniczając ryzyko włamań.

FIRMA LUDZI

Ludzie są w centrum wszystkiego, co robimy. Firma, która kiedyś zaczynała jako maleńkie sześcioosobowe biuro, rozrosła się do międzynarodowej firmy z 31 biurami na całym świecie. I ciągle się rozwijamy!

ŁĄCZENIE ŚWIATA

Tworzymy wiodące w branży profesjonalne urządzenia łączności. Za każdym produktem Teltonika Networks dostępnym na rynku stoi grupa utalentowanych i ambitnych ludzi, którzy go stworzyli. Nasz cel, jakim jest utrzymanie łączności na całym świecie, jest możliwy tylko dzięki zjednoczonemu i zmotywowanemu zespołowi, który sprawia, że najodważniejsze pomysły stają się rzeczywistością.

Kontakt: Przemysław Pytel / przemyslaw.pytel@teltonika.lt

%d bloggers like this: