Jeśli jeszcze nie wiesz dlaczego warto – poznaj nasz pakiet korzyści.

I pamiętaj – pierwsze 6 miesięcy, w umowie na rok, za jedyne 1 zł/netto.

PAKIET KORZYŚCI iNET GROUP

Ochrona danych osobowych – bezpłatne konsultacje w zakresie Administracji Danymi Osobowymi i obowiązków Administratorów Bezpieczeństwa Informacji. Preferencyjne stawki audytów, szkoleń i wdrożeń polityki ochrony danych osobowych.

Dedykowane oferty ubezpieczeń – OC firmy, infrastruktury, ubezpieczenia komunikacyjne i prywatne. Dostęp do najtańszych na rynku, personalizowanych rozwiązań oferowanych przez największych ubezpieczycieli w kraju.

Voip – brak opłat za dostęp do platformy HIPERUS C5. Atrakcyjne stawki rozliczeniowe, dodatkowe usługi i funkcjonalności dla klientów końcowych.

iNAVIX monitoring – preferencyjne warunki korzystania z aplikacji monitorującej pojazdy. Unikatowe rozwiązania technologiczne i niespotykana funkcjonalność.

Dedykowane oprogramowanie – najtańszy w Polsce dostęp do zespołu developerskiego iNET, tworzącego oprogramowania systemowe i sieciowe. Zniżki i promocje na oprogramowanie wielu producentów.

iNET Meeting – to najwieksza w Polsce konferencja dla małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych. Kolejne edycje przyciągają coraz większe ilości uczestników, wystawców i ekspertów branży telekomunikacyjnej.

Windykacja należności w telekomunikacji – wsparcie w poprawie płynności finansowej, dopasowane do indywidualnych potrzeb operatora. Windykację prowadzimy na zasadach success fee.

Dedykowane oferty łącz – korzystne oferty operatorów nadrzędnych, dzięki współpracy z iNET GROUP. Oszczędzaj i w znacznym stopniu minimalizuj swoje strategiczne wydatki.

Obsługa prawna – darmowe konsultacje, za pośrednictwem iNET, problemów prawnych w obszarach telekomunikacyjnych oraz najniższe na rynku ceny indywidualnej pracy prawnika.

Szkolenia – wyjątkowe oferty na podnoszenie kompetencji podczas szkoleń i seminariów w obszarach szkoleń technicznych, wysokościowych, bezpieczeństwa danych osobowych, umiejętności miękkich.

 

Kolejne projekty dla operatorów już wkrótce. Chcesz wiedzieć więcej? Przyjedź na XX iNET MEETING (MM 2017-08-23/25 MiŚOT MEETING POZNAŃ)